• eskişehir’imin yerel içme suyu markası olan kalabak suyu damacanasında hortum (yabancı cisim) çıkma hadisesidir

twitter kaynak

bu tür damacanalar en az bir kere kontrolden geçse de arada bu tür sorunlar yaşanabiliyor. lütfen kendi sağlığınız için bu damacanaları işlevi dışında kullanmayınız
  • iyi de bunu satan ve getiren kişi fark etmemiş mi içinde hortum olduğunu. koca hortum
  • sesli güldüren olay.
    ulan dolum işleminde denetim yok hadi onu anladım da dağıtımda nasıl fark edilmiyor bu amk? *
  • sabahtan beri hortumumu arıyordum, bulan arkadaş lütfen doldurma merkezimize göndersin. çok şanslı bir çıkma.
  • kalabak suyunu bir lokasyon, hortumu da hava olayı sanmam rezaleti.
    geçmiş olsun sayın suser.
  • beni asıl endişelendiren şey hadi fabrikada o kadar işçinin gözünden kaçtı
    hadi kaç kez yükleme yapılan noktalarda da gözden kaçtı
    en son dağıtım noktasına indirilirken-yerleştirilirken gözden kaçtı.
    ulan sırtlayıp getiren kurye de mi görmedi koskoca hortumu?

edit: arkadaşlar tamam yığınla mesaj geldi kurye yokmuş o ilde.
  • akıllara 2014 civarında eskişehirin büyük bir kısmının ishal olduğu zamanı getirmiştir. sebebini kalabak suya bağlamış olsak da bir sonuç çıkmamıştı tabi.
  • amk doğa olayı sandım :d :d bunların hepsinin nedeni küresel ısınma diye yazmaya hazırlanırken fotoğrafı açınca dumur oldum :d :d
  • normalde rezalet derdim ama son yıllarda su arıtmacılar ve diğer damacana su satanlar kalabak suyunu o kadar bokluyor ki bu tür haberlere şüpheyle yaklaşmaya başladım.
  • o hortumu getiren adamın görmeme ihtimi yok. karalama kampanyası olduğu belli. sorun şu: kalabak su markasını kim karalamak ister?. rakip firma hebelep suyuna odaklanması gerekiyor.
hesabın var mı? giriş yap