• emeğe saygı diyerek son noktasına kadar okudum fakat ne olduğunu anlayamadığım. ne suçlaması mesela? detay yok.
  • böyle bir değerlendirme yapılması zor. yazı da anlaşılmıyor. kardeş önce bir sakinleş sonra biraz daha açık somut yazmaya çalış. ben tekrar tekrar okudum anlamadım.
  • (bkz: sakin ol şampiyon)

ne anlatiyorsun kardes sen, bir solukla hele tane tane yaz. boyle yarim yamalak yazdigin zaman hem yazdigindan hicbir sey anlasilmiyor, hem de suclandigin konuyu saklamaya calisiyor izlenimi uyandiriyorsun bu da haksiz oldugun algisi yaratiyor. keske daha seffaf olarak anlatsaydin.
  • bi insan matematik köyünde ne gibi bir iftiraya uğrayabilir? "pisagor aslında yoktu" falan mı dedi acaba
  • üst edit: ali nesin'in yanında ders seçerken, mastürbasyon yaptığı iddia edilen yazar. bir insanın ömrü hayatında başına gelebilecek en garip komplo.

üst edit 2: 'halt yemek' derken nokta atışı yapmışım. o garip yazının altından boktan bir olay çıktı. matematik köyünün tarihine geçtin kardeş, aferin sana.

belirttiğin üzere 'ha, sana niye inanalım, belki suçlusun!' diyorum kardeşim.

'köyde kamera sistemi yok, teknoloji yok' diye sen gerçekleri aktaramayacak mısın anlamadım yani ne alaka.

insan psikolojisi ve kriminolojiyle yoğun şekilde ilgim var ama bu ne lan. sen konuyu anlatamıyorsun, biz kahin miyiz? nasıl yorum yapıp, yol göstereceğiz sana.

yoksa köydeki fasulyeleri temizler, reçel yaparken, bir yandan da kant felsefesi tartışırken köyün kurallarını 'sarsacak' bir halt mı yedin. hele bir anlat. milleti şurada kabız etme.
  • bi'şey oldu anladık tamam da ne oldu?
  • türev mi alamıyormuşsun?
  • anladığım kadarıyla arkadaşı üçlü sararken görenler olmuş, ali nesin sınıfa girdiğinde cannabisi sıvazlıyormuş. detay vermeden bok gibi anlattığı için çıkarım yapmak zorunda kaldım.
  • hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu tadında serzeniş içeren yazar beyanı.
  • konuyu anlatmak istemiyorsan, bu kadar yazıyı bize neden okutuyorsun.
hesabın var mı? giriş yap