• başlık eski diyicem çok eski de değil, 200.000 para mı lan bir de tl, bu halkı varıyla yoğuyla 10k dolar biriktirip sevinecek hale düşürenler utansın.
  • 2017 de olsak bir nebze
  • memuriyetten istifa ettiğimde 29 yaşımdaydım buna yakın bir para biriktirmiştim. tabi o zamanlar 4 tane i20 alabiliyordu o para şimdi 1 tane alamıyor. yine de bu devirde birçok kişi borçluyken birikim yapabilmek başarı
  • eğer sıfırdan , ana baba akraba desteği olmadan kazanılmışsa devamı da gelir muhtemelen.

ancak ana-baba destekleri , babanın altında arabayı çekmesi , tanıdıklar yolu ile işlerinin kolaylaşması gibi bi yaşama sahipse kişi , bi anlam ifade etmeyen tutardır.

bu yüzden her bakiyenin değeri bence kişinin kendi potansiyeline ve içinde bulunduğu duruma göre değişir.

hazır yiyen bi eleman bu parayı kolay bi şekilde eritir bitirir. çünkü yiyip içmeye tüketmeye endekslidir bu kişilerin karakteri

sıfırdan bu parayı kazanan elaman ise büyük ihtimal ile bu parayı katlamaya devam edecektir zamanla.
  • adamın nakit 1.5 milyonu, 1.2 milyonluk arabası, 2.5 milyonluk evi var, hâlâ ayak yalamak başlığında dolanıyor.
  • off topic olacak ama 1.2 milyonluk arabaya binip 2.5 milyonluk evde oturanın aklını sikeyim...

1.2 milyonluk arabaya biniyorsan en az 12 milyonluk evde oturacaksın amk gösteriş meraklısı dalyarağı...
  • üzülerek söylüyorum büyük bir para değil.
    araba bile alamazsınız ne yazık ki o parayla.
  • 15 yaşındakileri yazar yaparsan 200 bin lira büyük para gelir tabi, benim çocuk da 200 lirayla koca toyzzhop u almaya çalışıyor aynı şey
  • bakımlı broadway marka otomobil alabilir
  • tl olarak tutmasın da ne yaparsa yapsın
    ytd
hesabın var mı? giriş yap