• 24 yaşında 4 çocuk babası. çocuğun elinde silah geziyor. harika bir doğal seçilim örneği.

edit: herkes çocuğun silahı kaldıramayacağından bahsetmiş. doğrudur lakin bu olayın yaşanması için gereken tek şey tetiğin çekilmesi. çocuğun silahı alıp tek başına kafaya nişan alabilmesini beklemeyin zaten.
  • babanın kendisi daha çocuk.
    24 yaş baba, 3 yaş çocuk, 1 yıl yapım zamanı 18-19 da evlenmiş yurdum insanı.
    anadolu bilgeliğiyle birleşince sonuç bu oluyor.

yazar arkadaşlar uyardı 4 çocuğu varmış. benim calculus ı-ıı, econ math bunları hesaplamaya yetmez. ayrı bir seviye.
  • 24 yaşında ve 4 çocuk babası olması beni daha çok şaşırtsa da çocuğun üstüne atılmış bir suç olması o kadar şaşırtmaz.
  • 3 yaşında bir çocuğun o tetiği çekmesi biraz zor ama en iyisini savcılarımız bilir tabi.
  • art niyetli olmak istemem ama muhtemelen günlük hayatında "heheheh bir şey olmaz be olum, ne ödlek adamsın." diyerek potansiyel tehlikeye dikkat çeken duyarlı ve tedbirli bireyle dalga geçen birinin başına gelen hadisedir.
  • gerçekten akıl almaz bir olay.

kayseri'de 3 yaşındaki çocuk tabancayla oynadığı sırada(?) kazara babasını başından vurmuş.

3 yaşındaki çocuk nasıl tabancaya ulaşır, oynamasına nasıl izin verilir, silahın içinde neden mermi olur.

özellikle çocuklar ve henüz belli bir olgunluğa erişmemiş bir insanın olduğu yerde silah neden olur? aklımda deli sorular.

haber linki: burada

edit: haber linkini verdiğim sitenin çok reklam verdiğini söylüyorlar. google'de ilk link o diye atmıştım.

yeni link
  • 3 yaşında bir çocuğun tabancayı tutup ee haliyle biraz havaya kaldırması lazım babanın başından vurulabilmesi için, tutması da yetmez ve tetiği çekmesi lazım, tetiği düşürebilmek 3 yaşındaki bir çocuk için kolay bir iş değil tettiklerin belli bir sertliği olur. bana inandırıcı gelmedi açıkçası suç çocuğa yüklenmeye çalışılıyor gibi.
  • 24 yaşında 4 çocuk babasının akılalmaz ölümüdür.

ebeveynlik gerçekten verilecek resmi bir sertifika ile olmalı artık. mental yeterliliği olmayan kimseye ebeveynlik hakkı verilmemeli. korkunç bir ölüm, aile kim bilir ne halde ve onları kim bilir nasıl bir hayat bekliyor ancak rahmetli baba silahını temizlerken çocuklarından birini de vurabilirdi. yazık ki ne yazık...

edit. iş başka türlü de olabilir. elbette konu araştırılır ve gerçek ortaya çıkar. toprağı bol olsun...
  • benim muhtemelen çekemeyeceğim tetiği 3 yaşındaki çocuk nasıl çekmiş pardon?
    her ne yaptıysanız çocuğun hayatını da bitirmişsiniz.
  • senin de bunu yemen.

bir yetişkinin çocuğa yıktığı kendi suçu gibi duran. ince motor becerileri bir kalemi tutacak kadar, bir kaşığı tutacak kadar gelişmemiş birine.

annenin yargılanması gerekiyor. hem cinayet şüphesinden hem de o sırada evdeyse çocuğu başka bir odada tutmadığı için. ebeveynin böyle bir mecburiyeti var. babası oradaydı diyebilir tabii ama sonuçta tehlikeli bir işle meşgul ölen baba. olay sırasında annenin veya başka birinin daha evde olup olmadığını bu üç yaşındaki sabiden veya sadece tanıklardan sormakla yetinmez umarım savcı ve hakim. parmak izi bile çocuğun yaşından dolayı ve kolayca bu eylem başkasınının dahliyle yaptırılabileceği için şüpheli bir delil burada.
hesabın var mı? giriş yap