• her zaman olduğu gibi acısı olanın cezalandırılması olayıdır. klasik muz cumhuriyeti gerçeği.
  • demokrasi olmadığı için gerekli bilgi girilemeyen başlık..
  • ne kadar yozlaştıklarını ispat etmek için çağırmış olabilirler .
    ey savcı acılı annenin eleştirilerinden rahatsız olduysan, 25 kişinin öldüğü kaza dosyası ile ilgilen.
  • ne istiyor bu kadın? makamınızı mı? neyine düşmanlığınız? kaza değil cinayet adıyla anılması gereken bir faciada pisi pisine ölmüş evladının hesabını sorması neden bu kadar zorunuza gidiyor? nereye dokunmuş ki bu kadın? utanç verici bir olay daha.

- yaptıklarınızı şikayet etti padişahım
    - atın zindana!
  • önemli olan trenin bozuk, onarılmamış raylar yüzünden kaza yapıp devrilmesi değildir. önemli olan bu trende henüz çocuk yaşta gençler de dahil kendini tcdd ye emanet eden insanlarımızı parçalanarak ölmesi de değildir. önemli olan bu kazaya yol açan ve devlet piramidinde yer alanların eleştirilmemesidir. çünkü devlet yetkilileri önemlidir, yargılanamaz ve hesap sorulamazlar. çünkü onlar daha değerlidir, gencecik çocuklardan ve tüm genç iken ölenlerin canlarından.
  • devlet adına özür dilemeye çağırmış olmalarını umuyorum.

gerçi ayağına gitmek lazım ayıp etmişler.
  • bir ara ileri demokrasiciler,yetmezciler ve genç sivilci midir nedir süzülmüş orman çocukları vardı,şimdi neredeler?
    neden çıkıp iki satır konuşmuyorlar? nerede bu çok övdüğünüz ileri demokrasi?
  • makarnadan çok daha önemli olmasına rağmen sadece 2 sayfa yorum yapılan başlık. allah kimseyi evladı ile sınamasın.
    suçluların cezalandırılması biricik yavrusunu geri getirmeyecek ancak buna benzer olaylarda başka yavruların ölmesini engelleyebilecek belki. bizlerse hala mantı makarna derdindeyiz. böyle devam.
  • evlat acısını bilirim ve allah düşmanıma bile vermesin. evladıyla da sınamasın. her attığı tweette içim acıyordu. ülkemizzde zaten hukuk olmuş guguk bu haberde tuzu biberi oldu
  • isyan ederek dogru yapan annedir. yerinde olsam aynisini yapardim. bu isin sorumlusu kimse sabah aksam sinkafli kufurler eder, kazada ihmali olan herkesi analarinin amina yollardim. varsin atsinlar zindana. evlat acisindan sonra hangi aci koyar ki insana?
hesabın var mı? giriş yap