• - yazari reddedildigi icin kuyruk acisiyla suclama

-kadinlarin en guzel yaslarinin 35+ oldugunu iddia ederek belki kalbi kirilan birinden mesaj alirim diye olta atan ac kopekler

-bir tane entry yuzunden erkeklerin kilosuna, boyuna, sacina, penis boyuna saldirip konuyla alakasi bile olmayan milyonlarca kisiye body shaming yapan kadinlar (sorsan hep kadinlara yapiliyor)

-kokteyl ve kapanis

yillardir sikilmadiniz bu donguden
  • pilatese dönüyorlar diye biliyorum.
  • tanıdığım bazıları 30'unu az geçe lösemi'den veyahut bazı kanserlerden vefat etti, ya da kazalardan, ya da başka nedenlerden; annem 38 yaşındaydı mesela, gencecikti…

kimilerini ise daha otuzuna giremeden bazı kaza ya da hastalıklardan kaybettik,

20'lerini göremeyen çok osteosarkom vakası ile çalıştım mesela… 10'lu yaşlarda kaybettiğimiz bir servis dolusu kanserli ve lösemili çocuğu saymıyorum bile…

bakalım; siz kaç sene daha yaşayacaksınız… ya da yaşayabileceksiniz…

ölüm ansızın gelir evladım; görürsün o zaman patatesi de gassal'ın pamuğunu da tersten…gassal mı ne? çok uzun sürmez bu kafayla yakında siz de tanışırsınız…
  • gören de 30 yaş üstü erkeklerin çitaya döndüğünü zanneder
  • "hadi gel sevişelim" dese kimsenin hayır demeyeceği kadınlardır. birbirimizi yemesek mi beyler?
  • 30'lu yaşların kadınlarda da erkeklerde de toplumda bir baskı yaşı olduğunu düşünüyorum. gereksiz bir baskı. 30 yaş insanın fizyolojik olarak en güçlü en düzgün olgun olduğu zamanlardır. yaşlılıkla bağdaştırmak ne alaka?? 45-50 yaş üzerine sataşsanız ki o yaş aralığı da yaşlı değil ! yine bişi demiycem.

herkes hasta bu toplumda ve sağlıklı kişilerin de psikolojisini bozuyorsunuz. yaşamak istemiyor ve bir an önce toprağa girmek isteyen insanlar bu baskıları yaratıyor deneyimlerime göre. ne istiyorsunuz gencecik insanlardan ? gidin mutsuz enerjinizi atmosfere salın.
  • 35 yasından sonra hayatımda en güzel versiyonuma donustugum icin katılmadıgım önerme. bazılarının yüzü geç oturuyor ya da uygun stili ancak o zaman buluyor.
  • pek olası bir iddia. valla patatese mi döndüm domatese mi bilmiyorum ama 30+ yaşın kafası çok güzel kızlar. böyle pırıl pırıl, tertemiz. mutlu bir patates olarak yuvarlanıp gidiyorum çok şükür. o yüzden 30 yaş korkusu yaşıyorsanız, hiç gerek yok derim.
  • bir başkasında 30 yaş üstü erkekler köfteye döner diye iddia eder ve köftenin yanında patates harici bir şey düşünülemez.
  • asla katılmadığım önermedir asıl patatese dönecek olan şuan çıtırım diye gezenlerdir. yeni neslin asla yaşını tahmin edemiyorum makyaj ortaokula düştü. şuan otuzun üstünde olanlar cildini genç yaşta heba etmeyenlerdir.
hesabın var mı? giriş yap