• ''ümit özdağ denen şeref yoksunu;
    çocukluğunda tecavüze uğramış çocuk psikolojisi ile bir ömür boyu alnından, aklından ve ruhundan istesen de silemeyeceğin 'bir darbecinin çocuğu olma' travması ve insiyakla zaman zaman demokrat parti ve şahsıma iftiralar atıyorsun.
    şimdi sana anladığın dille cevap veriyorum; şerefli insanlar iftira atmaz! yoklukla malul iftiranı sana yedireceğim! ''

paylaştığı utanç verici açıklama metni

twit linki
    sildiği için twitin ekran görüntüsü

normalde süleyman soylu'yla kavga ederken ana bacı düz giden ümit özdağ bile dehşete düşüp sadece ''gültekin uysal’ı tanımak için bu twiti okuyun'' yazabilmiş. hiç kimsenin beklemediği ölçüde bir ayarsızlık, bir ahlaksızlık. ben bu yazıyı yazabilen kişiyi tanımlayacak cümle bulamıyorum. bu kadar onursuz olunmaz. çocuk tecavüzünün lafı en pislik, en izansız sokak kapkaççılarının, uyuşturucu müptezellerinin bile kavgasında geçmez.

bu terbiyesizlik siyasette yeni bir dip. kemal kılıçdaroğlu eğer bize dürüst davrandığını kanıtlamak istiyorsa yarın kendisini ihraç eder. yeni hükümette kimlerin yeri var, kimlerin yeri yok bize gösterir. yoksa biz rte'nin sürtük demelerini çok ararız.

(bkz: beşli masa ittifakı)
  • çocukluğunda tecavüze uğramış çocuk psikolojisi ile mi? bu ne lan? bu nasıl üslup?
  • ümit özdağ kendisine ne dedi bilmiyorum ama bu nasıl bir benzetmedir? ''çocukluğunda tecavüze uğramış çocuk psikolojisi'' bir partinin genel başkanı nasıl böyle bir benzetme yapabilir? siyaset denen kurum boğazına kadar pisliğe bulanmış. biz de bu bok deresinde çırpınıp duruyoruz.

anlaşmış gibi 6'lı masa ortaklarından her biri her hafta skandal bir açıklama yapıyor. bu açıklama ise resmen tüy dikti. meral akşener kalp spazmı geçirmesin de kim geçirsin? şu açıklamayı okuduğunda kadın sinir krizi geçirecektir. bu benzetmeyi yapan adam muhtemelen cumhurbaşkanı yardımcısı olacak, bakan belirleyecek, kritik kararlarda imzası olacak. yazık!
  • ben hayatımda bir siyasinin bu kadar aleni bir şekilde hakaret ettiğini görmedim. fena tazminat öder. altılı masanın tepkisini merak ediyorum. çünkü üslup inanılmaz kötü.
  • ağzı bozuk...
    zaten şu an sağa sola hakeret eden siyasetçiler var. bir de bunu hiç çekemeyeceğim.
    ---
    anlaşılan ümit özdağ gümbür gümbür geliyor. yoksa bu derece küfre sapmazlardılar. sarı muhalefetin acıklı sonu.
    ayrıca ümit özdağ'a muhalefete muhalefet ediyor diyenler orada mı? altılı masa da akp'yi bırakmış ve şu an muhalefete muhalefet ediyor.
  • kullandığı betimleme gerçekten çok korkunç. bu ülkede siyasi üslup iktidar da olsa muhalefet de olsa hep bu şekilde bel altı. bazen boşuna debelendiğimizi hissediyorum.
  • ümit özdağ ile yıldızımın barıştığı söylenemez. ama millet ittifakına oy verecek bir seçmen olarak kınadığım açıklama.

terbiye ve üslup dışı.

edit: kk'yı destekleyen gültekin'in sıçışı. bu saatten sonra masada bile ciddiye alınmaz.
  • terbiyesizliğe lüzum yok, gerçekten rezil bir açıklama.

altılı masadaki yüzde birlik üçlünün kaybetmeye oynadığına ikna oldum.

ha bir de: (bkz: nurcuların ortak özellikleri)
  • ''çocukluğunda tecavüze uğramış çocuk psikolojisi'' bu nasıl iğrenç bir cümle! bu cümleyi kurmak nefret suçudur sayın uysal!
hesabın var mı? giriş yap