• sonuna kadar okudum fakat fransızlara mi gömdün bize mi gömdün hiçbir şey anlamadım.

tanım: vandal fransızların hak ettiğini bulması.
  • türkçe bilmenin ve noktalama işaretlerinin önemini gösteren elem verici olay.
  • özet geçiyorum:
    thy uçağındaki fransızlar bağırarak bir şeyleri protesto etmişler, başka fransızlar da bu fransızları protesto etmişler, biz türkler bir boku protesto etmemişiz, sonra protestocu fransızlar uçaktan atılmış.
  • özetin özeti: yaşlı fransızlar arkadaşları geç gelip alınmadığı için uçağı protesto etmişler, diğer yolcu fransızların protestoları eşliğinde türkiye'de uçaktan indirilmişler, türkler pısmış öylece beklemişler.
  • bu özgüven pasaportun değerinden ileri gelir. sen türk pasaportuyla fransız havayollarında böyle bir terbiyesizlik yap bakalım, uçaktan indirdikten sonra ne yapıyor seni o fransızlar.
  • hiçbir şey anlayamadığım olay. daha ana dilininde cümle kuramayan adamları yazar yapıyorlar. sonra bunlar da gelip, beyin yakan başlıklar açıyorlar. yazarlık için bir algoritma vardı dersiniz kim bilecek. sözlük ölmüş ağlayanı yok.
  • ayni hareketi turkler yapsa, bir turk olarak ayni tepkiyi verirdim; gurbet murbet farketmez.
  • poffffff başlık sıçmayın artık nolursunuz.
  • emin olun o uçak paris hava alanında olmuş olsaydı o kadar büyük bir tepki göstermezlerdi. ezelden beri ne biz fransızlardan ne onar bizden haz ederler.
hesabın var mı? giriş yap