• ben kesin benim şansıma suriye'ye falan girerler savaş çıkar diyordum ama darbe girişimi oldu bunun yerine. etrafımdakiler şimdi sürekli denetim olur, sürekli komutan değişir uğraşırsınız diyor.
  • boğazda kiraladığımız teknede, adıma düzenlenen askerliğe veda partisinde kızlı erkekli eğlenirken, altından geçtiğimiz köprülerin kapatılıp darbe yapıldığını öğrenmemle ne kadar cenabet olduğumu da öğrendiğim askerlik dönemimdir.

28 temmuz'da açıklanacak görev yerimle ilgili edit gelecektir.
    yarışmacı arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim.
  • şahsımında dahil olduğu grup. ortalık bu halde karışıkken gitmek insanı sıkıntıya sokmakta. hakkımızda hayırlısı olsun demekten başka bir şey gelmiyor.
  • bilinmeze dogru giden yazarlardir. allah kolaylik versin.

361 dedeniz.
  • işidin mi pkknın mı üzerine salacaklar diye düşünürken, bir de milletin üstüne salınma tehlikesi olan yazarlardır.

sonunu düşünen kahraman olamazmış. allah yardımcımız olsun.
  • 361. ksd tertip olarak,size önerim;aranızda asteğmen olacaklar dışında,askerlik hakkında fazla önem yüklemeyin kendinize. yapacağınız işler,getir götür,vizite ve yazıcılık. orası öyle bir yer ki,daha ilk günden itibaren ülke gündemi sizi fazla meşgul etmeyecek,buna emin olun!
  • sevk yerini öğrenen varsa yeşillendirsin zira herhangi bir sınıflandırma yoktur demekte. diğer celp dönemine kalma olasılığı var mıdır?
  • askerlik sırasında tatbikat var boğaz köprüsünü kapatacağız derlerse inanmayın.
  • aralarında olduğum sözlük yazarlarıdır. bugün sevk yerleri açıklanacak diye bir söylenti var. ama aynı hatayı ben de alıyorum. heyecanla bekliyoruz.
  • 360. kdy olarak askerliğini tamamlamış bir birey olarak her şeyin gönüllülerince olmasını temenni ettiğim yazarlar.

pek çok şey gönlünüzce olmayacak ama, askerlik orası. normali bu sanırım.
hesabın var mı? giriş yap