• yeşillendiren olursa kurbanları olurum.
  • umut bulut un ikinci yarı için ısındığı maç. lan oğlum get lan bu nasıl imagination.

edit: yanlış görmediysem att ler arasında olan, akhisarın tribününde evlilik teklifi pankartı vardı. bi kız bi erkeği öptü.
  • atilan 2 golun sadece akhisar kalesine girmedigini gostermistir.
  • ikinci yarının başında umut ve olcan'ın oyuna girmek üzere hazırlandığı rivayet edilen maç. hay sikeyim ya
  • maçın hakemi abitoğlu galatasaray'dan birisi sakatlanana kadar kart vermeyi düşünmüyor sanırım. 0-2 önde olmamıza rağmen maç değil de hakem bu kadar konuşuluyor ve eleştiriliyorsa, maçı izlemeyenler bile hakemin ne denli kötü bir yönetim gösterdiğini hayal edebiliyordur. umarım bu maçta bir sakatlık vermeyiz, zira akhisarlı oyuncuların yarısının içinde ismail güldüren yatıyor resmen. bunların dışında maça oldukça kötü başlamamıza rağmen gol yemeden öne geçmemiz çok büyük avantaj oldu. sahada öne geçtikten sonra farkı çok daha fazla arttırabilecek bir 11 mevcut zaten. 2. yarıda sakin oynar ve saçma sapan bir şekilde çok fazla geri çekilmezsek boşlukları değerlendirip 2-3 gol daha rahatlıkla bulabiliriz. 2 gol atan burak'tan da bir hat trick bekliyorum artık. maç öncesinde çok korkuyordum bu deplasmandan ama şuanda nispeten rahatladım. umarım gol yemeden rahat rahat tamamlarız bu maçı.
  • galatasaray'ın uzun bir aradan sonra ilk defa sahada kalabalık gibi değil de takım gibi durmaya yaklaştığı maç. umut bulut'un yalancı sağ kanatlığı olmadığında, dolayısıyla bütün sağ kanat komple sabri'ye emanet edilmediğinde bu futbolun oynanması o kadar da sürpriz değil aslında. kanatlar geri dönüyor, beklere yardım ediyor. sneijder biraz daha iç sahadaki performansına yaklaşırsa galatasaray daha çok rahatlar.

maşallah diyelim. yürüyedur.
  • tribünlerde coşacaksın, kupaları alacaksın
    sen şampiyon olacaksın
    seni sevmeyen ölsünnnnnnn
    ölsüüüüüüüün
  • hakan balta'nın bilalle ikili mücadelede yere düştüğü bi pozisyon var. hakan balta hakeme elini kaldırdı "hani faul hoca" gibilerinden. ben de şaşırdım, ya bu efendi çocuk hakeme itiraz falan etmezdi, bu da mı çirkef oluyo acaba diye düşündüm. sonra yakın çekim gösterdi, meğerse "ayakabbım çıktı, dur bağlayayım" diyormuş hakeme.

yine şaşırtmadı. sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısı. seviyoruz.

not: dibine kadar bjk
  • bilalin yakında orta sahadan daha sonrada kendi kalesinden şut atacağı maç . satarsın eyvallah ama bu kadarda belli etme karaktersiz herif
  • insaatta futbolcu calistiran kus familyasinin sike yapildigini dusundugu mac.
hesabın var mı? giriş yap