• chp'li eziktir.

secim oluyor. partin de, baskalari da aday cikarmis. kurallari belli.

su kadar destek alan su konuma gelir.

halk %52 ile erdogan'i secince bu ezik cikar ve,

- bik bik bik, ama bu erdogan toplumu kutuplastirdi.
    - %52 oy aldi ama %48 ona destek vermedi.
    - ama katilim orani su oldu

diye oter.

simarik cocuk psikolojisinde bu ezik tipler. ben ve ille de ben, istedigim olursa tamam, yoksa ben oynamiyorum. efendi olun la azicik.
  • sucukçuluk ve otobüs şoförlüğü dışında bir niteliği olmayan, ortalama kahvehane müdavimi çapında, cahil, hırsız, hilebaz, ahlaksız ve rüşvetçi bir bayır turbunu savunmak için nasıl saçma başlık açacağını şaşıran muhteremden evladır.
  • gotüm götüm konuşursa halkı kutuplaştırır tabii diyerek hikayedeki ezik olduğum saptama-ı minel dübür.

%52 oy almak her istediğini yapabilmesi anlamına gelmez ne yazık ki! bunu anlayabilmek için analitik düşünme kabiliyetine bile gerek yoktur halbuki.
  • ülke halkının %50'si diğerlerini vatan haini marjinal olarak görürken, diğerleri ise %50'yi cahil takımı ve yiyici olarak görüyorken çok da yanlış olmayan önermeye sahip eziktir. olmayabilir de.
  • -olm don't feed it
    -it?
    -ak it, ak itt
    -ha, ok
  • yüzde 52 milleti birleştiriyosa yüzde 97 oy alan anayasa millete neler neler yapar.
    (bkz: tabi lan manyak mısın)
  • itiraf edelim ki ak trolllerin böyle argümanlarla insanları birleştirici bir yanı var. ne kadar pislik olsalar da işin bu yanını seviyorum genşler. mına koduklarım sizi...
  • türk - kürt, fenerli - gs'li, sünni - alevi, başörtülü - mini etekli, dinci - kemalist, farklı partililer...

ben 33 yaşındayım, çok uzun bir hayat yaşadım denemez. ama yaşadığım bu süreçte bu saydıklarım hiç bugünkü kadar birbirine düşman olmamıştı.

(bkz: balık baştan kokar)

ve maalesef bu kutuplaştırılmaların bilerek ve istenerek yapıldığına inancım tam.

ha 13 yılda gelinen bu ülkece birbirine düşman olma noktasında hükümetin zerre suçu olmadığına inanan ve bunları bizim uydurduğumuza inanan da var gördüğümüz üzere.

el insaf arkadaş ben mi kutuplaştırdım?
  • zeka kokan beyan, kötü bir koku birakmis. yav he he.
hesabın var mı? giriş yap