• maç sırasında yaşanan olumsuz olaylar dediği de mostafa mohamed'in golü muhtemelen.
  • ülkedeki adalet/eşitlik seviyesini en güzel şekilde özetleyen açıklama.

dünyanın en çok izlenen spor organizasyonu super bowl bugün oynanıyor. chiefs vs buccaneers maçına tüm takımlar kendi şehrinden seçtikleri sağlık çalışanlarını gönderdi. final takımlarına bir tık daha fazla kontenjan sağlanmış olabilir ama en azından "1" takım lehine taraftar alınması düşünülmedi bile.

türkiye'de ise sessiz sedasız karar verildi ve fenerbahçe'ye özel olarak 150 sağlık çalışanı maça alındı. bunlar tezahürat yapıyor, küfrediyor ve derbi sonrası bir daha alınmamasına karar veriliyor. yani fenerbahçe için özel bir kural çıktı, fenerbahçe yararlandı sonrasında ise bir daha uygulanmamasına karar verildi.

diyecek birşey yok fenerbahçe taraftarı bunu da savunuyor nasıl olsa.
  • peşin not : fenerbahçeliyim, tam 37 yıllık.

ben böyle ülkenin amina koyayım dediğim açıklamadır. bu adam da tff başkanı ha. ulan, 150 sağlık çalışanı bir araya gelip niye küfrediyor. bunlar 150 hademe heralde, yoksa 150 doktor birleşip küfrediyorsa, böyle doktorların da ta amına koyayım, ki inanmıyorum. böyle yalancı federasyon başkanının ta.

edit : tff yerine tef yazmıştım, onu duzelttim.
  • siktir et dediğim açıklama.

hayatımda nihat özdemir kadar kukla ve yerinde zorla duran adam görmedim.

bi kovsalar da rahatlasa.
  • derbiye özel 150 sağlık çalışanı aldığını söylenen açıklama.
    adama sorarlar , neden 150 kişi topluca galatasaray'a küfür etti ? madem alınacaktı 150 tane de aşılı galatasaraylı alınamazmıydı ?
  • fenerbahçe'nin nihat abisinden şaka gibi bir açıklamadır. galatasaray bu işin peşini bırakmamalı.

https://twitter.com/…rts/status/1358501845384253442

--- açıklama ---
    "fenerbahçe-galatasaray derbisinde tribünde tamamı koronavirüs aşısı yaptırmış 150 sağlık çalışanı vardı. bu uygulama derbiye özel deneme amaçlı yapıldı ancak maç sırasında yaşanan olumsuz olaylardan dolayı bir daha tekrarlamayacağız."
    --- açıklama ---

siz insanın aklıyla dalga mı geçiyorsunuz? kimsenin bu uygulamadan neden haberi yok o zaman, fatih terim falan şaşkına döndü görünce. alınanlar neden sadece fenerbahçeli? madem tesadüf bu ya tam bu hafta uygulamaya karar verdiniz neden diğer maçlarda uygulanmadı?
  • o da güzel hikaye ha.

fenerbahçe’nin içerde büyük maçı kalmadı. tüm holiganları toplayalım dediniz ama galatasaray elinizde patlattı.
  • bir sonraki derbiye üç yüz gazeteci getirirler. o da deneme amaçlı olur.
    sonraki maça teknik kadro diye iki yüz kişi gelir. ama sorun yok. deneme amaçlı.
    dört yüz tane top toplayıcı gelir bir sonrakine. ne oldu? beğenmediniz mi? deneme amaçlı kardeşim, bir daha yapmayız.
    yapanın yanına kar kaldığı bir ülke burası. sokakta neyse, statta da o.
    insanlara salak muamelesi yapan açıklama.
  • işte bu tarz başlıklarda 1 tane fenerli anca bulursunuz. lakin sorsanız cincon fetöcü himmetçi maklubeci. adamlar sırf galatasaraylı oyunculara küfrettirebilmek için 150 kişi bulup bir sebeple stada sokuyor ve galatasaraylı oyuncuların moralini bozmaya çalışıyor. dünyasını ahiretini bilmem de siz kötü insanlarsınız ya. allah belanızı versin...
  • tarih bunu da yazar... eyyamin, takim kollamanin, taraflı olmanın dik alasıdır. aksini söyleyen de malum takimin taraftarıdır...
hesabın var mı? giriş yap