• hayvancağız hem benden 2 puan fazla iq'ya sahip, hem de uçabiliyor.
  • #146094313 bir kere papağan öyle bir şey demedi. madem bunu paylaşıyorsun o halde doğrusunu paylaş. merak eden olursa papağının son sözleri "you be good, ı love you. see you tomorrow." olmuştur.
  • bu bilgiyi kim milyoner olmak ister'de sorarlar.
  • kendisini istismar eden sahibine ragmen, varligi ve sorulariyla yasama renk katmis guzel kus.
  • işaret diliyle baya bildiğin muhabbet eden konuşabilen şempanzelerin bir kez bile olsun hiçbir soru sormadığı dünyada, alex sahibinin renkleri öğrettiği esnada aynanın karşısına geçip kendine bakarak "what color" demiş ve tarihte insan dışında soru soran, hem de varoluşsal bir soru soran ilk canlı olmuştur.
  • desene malum seçmenlerden daha zekiymiş papağan efendi!!
  • millet ittifakına da oy vermezdi muhtemelen merak etmeyin yaa :))
  • merak edenler için sorduğu varoluşsal soru: "ne renk?" sorusudur. ilk entry'nin cümle sıralamasından varoluşsal soru "benim için üzülme, seni seviyorum." olarak algılanıyor. çünkü entryde papağanın sorduğu sorunun ne olduğu belirtilmemiş.
    malumunuz "benim için üzülme, seni seviyorum." sözleri bir soru cümlesi değil.
    kaynakça
  • yuvama dönüyorum.

not: fb
  • hayvanda duygusal zeka gelişmiş şaşılacak derecede. pek çok insanın mevcut zekasından daha ileri bir seviyedir muhtemelen. işin ironisi bir kenara, buna benzer tema, yapay zekadaki duygusal ve varoluşsal zekanın ileri aşaması konusu olarak star trek the next generation dizisinin 3.sezonundaki the offspring isimli bölümünde mevcut ki finalde geçen kelimeler şaşırtıcı derecede bu papağan mevzusu ile aynı. merak edenler izlerse ne demek istediğimi anlayacaktır.
hesabın var mı? giriş yap