• "settir" diyorum. #13592369 no'lu entrysinde beni eleştirdiği "gibin" kendisi de aynı tarihlerde mesaj atılamaz, polemik yapılamaz bir konuma sokmuştur kendisini. ki ben onun bana hediye ettiği kupayla neredeyse her gün kahve içtiğim için her gün kendisini hatırlıyorum. böyle "sittir" diyesim geldi birden bu yüzden.

kızım yaz ban mesajını, at "meyilini". öyle entry girerek olmaz. bak ben sana mesaj atamadığım için karşılıklı ataklarla cevap vermek zorunda kalıyorum. türkiye sınırları içine gireceğin belli olduğu zaman haber ver de meyhaneye gidelim.
  • tanismamamiza ragmen bana hayat memat meselesi bir durumda hic gocunmadan, sikilmadan ve uzun uzadiya yardim edecek kadar yardimsever ve alcak gonullu insan. yolu her daim acik olsun. etrafindan kelebekler, yuzunden gulucukler eksik olmasin.
  • yazılarını uzun zamandır, merakla ve zevkle takip ettiğim ama son zamanlarda kayıp olan yazar.
  • yeniden yazsın, yeniden okuyayım istediğimdir.
  • amerikan tarihi bilgisi cok iyi olan sozluk yazari. birkac ay once kendisiyle 7-8 kere mesajlasmistik. boyumun olcusuyle ilgili ayrintili bilgi vermisti bana.
  • bana son zamanlarda aldığım en pis ayarı veren yazardır.korktum be.
  • gördüğüm en güzel nicklerden biri.
  • stanford university mezunudur.
  • sözlükteki en şahane nick. (bkz: undisputed)
  • senelerdir goremedigim arkadas. ozlenen sozluk yazari.
hesabın var mı? giriş yap