• "meclisin açılmasını, meclisi askıya alan referandumda evet veren adamla kutlayacağız demek. muhteşem bir seçim. rezillik."

kaynak

bu adamın orada ne işi var cidden, şaşkınım bu karara. mis gibi sanatçılar var, murat boz denen şahıs nereden çıktı be mansur başkanım...

aynı şu şekil tepki verdim bu adamı görünce: saçı sakalı uzattın şaman mı oldun
  • mansur'un kafa karışıklığı sürüyor. 3 yıldır muhalefet dışındaki oylara yetetince oynadı, ama onu belediye başkanlığınq seçtiren de, başka bir makama seçecek olan da muhalifler. bir an önce kafa karışıklığını gidermesi ve kendine gelmesi lazım, yoksa adaylık şansı giderek azalıyor.
  • illa ki bir şarkıcı çıkaracaksın gerçek bir müzisyen gerçek bir sanatçı çıkarın. ha hülya avşar ha murat boz..
  • https://www.dailymotion.com/video/x59mqk8

guclu bir turkiye icin varim diyerek mevcut turkiye'nin icine eden murat boz cok yanlis bir secim olmus.
  • saçmalıktır. belki gençlere ve çocuklara hitap edebilir diye çıkartıldı ama yine de saçmalık, o kadar sanatçı varken murat boz'da ne bileyim.
  • turan güneş bulvarını bir senedir kilitleyerek her gün kulaklarını çınlattığım sevgili mansur başkanın, tek kusuru murat boz seçimi olsaydı keşke.

yol yapma arkadaşım sen, sen bari yol yapma. saat 12'de trafik mi kilitlenir, bulvarın ortasında gece gündüz 1 senedir kazma kürek kepçe var

bu vesileyle de herkesin çocuk bayramını kutlarım.
  • hem insanları akp ye oy vermekten vazgeçmedikleri için eleştiriyorsunuz, hem de akp yi desteklemekten vazgeçenlere biz bunları yemeyiz diyorsunuz. kuzum siz tam olarak ne istiyorsunuz???
  • halkın parasını bu rezil adama yedirmek en hafif tabiriyle terbiyesizliktir. ben saray soytarılarını yıllardır itinayla fişleyip tek kuruş bile kazandırmamak için azami özen gösteriyorum. politik liderler sıradan bir vatandaş kadar bile boykot bilincine sahip değilse bu işi hiç yapmasınlar. hepinizin götü başı ayrı oynuyor. doğru düzgün bir duruşunuz olsun artık yeter.
  • orhan gencebay yok muymuş? diye sordurtandır.
  • kuvvetle muhtemel mansur yavaş'ın değil onun ekibinden birinin işbilmezliğidir.
hesabın var mı? giriş yap