• gereksiz reklamını yapanlar kadar hiç kullanmadan yorum yapanlar da mevcut. almış kullanmış, beğenmiş ya da pişman olmuş burada deneyimlerini paylaşıyor, eyvallah.

adam influencerlardan gördüğüm kadarıyla diye cümleye başlıyor, yapma kardeşim buna da yorum yapma. yapmasan eksik kalmazsın merak etme başlık da sen yoksun diye bir şey kaybetmez.

benim aldığım cihazda buharlı pişirme de var, sadece ızgara boyutu yok yani. bununla misafir ağırlanmaz diyenler de haklı ayrıca, büyük modeli bile max 3-4 kişiye yetiyor.
  • philips markasının l boyutunu aldığım, günlük yemeklerde hayatı büyük ölçüde kolaylaştıran ve bakın burası çok önemli , bir yemek kaşığı yağ ile sessiz sedasız çalışıp; lezzetli ve sağlıklı yemekler yapmanıza yarayan, set üstünde görselliği ile de gözünüze hoş gelen yeni nesil alet.

yemek yaptıktan sonra kokusu yayılmadığı için bir puan kırıyorum çünkü evi ev yapan şey akşam yemeği kokusudur. bu bencesi.
  • amaci 4 kisiye yemek cikartmak degildir, misafir agirlamak degildir. tek basiniza veya iki kisi yasanilan duzen icin cok guzel bir yardimcidir. o kadar ki aldigim gunden beri kendi kendime yemek yaparken firinimi kullanmiyorum. ama insan agirlarken airfryer'in yuzune bakmam.

her turlu yemegi, tatliyi cok guzel yapabiliyor. pilav sorulmus ama bu kisacasi ekstra turbolu firin diyebiliriz, pilav gibi seyler beklenmemeli. kendi kendinize yaptiginiz yemegin suresi cok kisalir, ici sulu/yumusak ve disi inanilmaz guzel kizarmis yemekler yapabilirsiniz. firin ile de benzer sonuclara daha uzun surelerde ulasirsiniz, ihtiyac gormuyorsaniz bosverin gitsin.
  • kardeşim aktif spor hayatın vardır ya da beslenmeni düzene sokman lazımdır,

aldın bu ürünü,

sonra da gittin marketten et-balık-tavuk ne yiceksen onu aldın,

max 20 dakikada yağ kullanmadan yemeğini pişirdin, yedin ve bitti. yıkadın hazneyi yerine koydun.

ağırlıklı olarak bu senaryonun ürünüdür airfryer. yağ konusunu ortadan kaldırması tek başına satın alma nedenidir zaten.

sağlıklı mı değil mi rica ediyorum bunun araştırılması ve yorumu yapılsın artık.
  • aldığımızdan beri neredeyse hiç fırın kullanmadık. koku çok az, temizlik çok kolay, pişme süresi çok kısa.

neyine pişman olalım?
  • büyüğünü alın.

evet, o sana hayli hayli yetecek olan airfryer var ya, işte o sana yetmeyecek canım; onu rafa geri koy ve büyüğünü al.
  • tek pişmanlığım 5.5lt değilde daha büyüğünü almamak olan alet. çok acayip bir alet alın pişman olmazsınız ama en büyüğünden alın.
  • airfryer aldıktan sonra fırını hiç kullanmadım. ocağı da çok daha az kullanır oldum. fakat benim avantajim maksimum iki kişilik yemek yapıyor olmam. alırken de xxl tercih ettiğim için hic sorun olmuyor.
    elbette her şeyi bununla yapmak mümkün değil. insanların nedense öyle bı beklentisi var. fakat fırında yapacağınız her şeyi daha küçük porsiyonlarda daha hızlı ve çoğu kez daha lezzetli şekilde yapabiliyorsunuz. özellikle et ve tavuk performansi oldukça iyi.
    almadan önce pişman olur muyum diye ben de çok düşündüm ama neredeyse her gün kullanıyorum ve hiç pişman değilim.
  • bana yıllar önce hediye geldi. en çok tavuk kanat için kullandık. evet güzel yapıyor onu. patates kızartmasını beğenmedim. eşime ciğer yapmıştım beğenmedi. kullanmak da hoşuma gitmiyor. alışmışım bir kere ocağa, fırına ekstra bir ürüne gerek yok.
  • en güzeli tefal marka olan.
hesabın var mı? giriş yap