• bugun ve dun yasananlarla yaptiklari ile geri donulmez bir yola girmislerdir.

bakin, bir hukumetin propagandasini yapabilirsiniz para ya da makam karsiligi. bu igrenc bir karaktersizlik ornegi olsa da, "siyaset zaten pistir" denilip sineye cekilebilir.

son 2 gundur yaptiklari ile, manipulasyonlar ile, yardim ulasmayan, enkaz altindaki coluk cocugun kanina girmislerdir.

bunun hesabi yargi onunde sorulur.

sormaz ise sormayandan sorulur.
  • şu sıralar sıkıntıda olan ardı yanık topluluk.
  • parayı verirsen analarını sunmaya hazır şerefsiz sürüsü.
  • insanı bendiren fahrettin altun köpekleri
  • bu başlığa bir yazı hazırlıyordum uzun süredir ama depremden sonraki şu bir iki günde bu aşağılık topluluk kendilerinden tiksindirdi iyice. insanlığın en alt tabakası bu şerefsizler. binlerce insan hayatının kaybına sebep olan aksiyonları savunmak, suçu başkasına atmak amacıyla yapmadıkları karaktersizlik kalmadı.

iktidar değiştikten sonra tüm bu şerefsizlerin teker teker bulunup hesap sorulması gerekiyor. böyleleriyle helalleşilmez. böylelerinin hak ettiği şey siyasetçilerin etkisinden arındırılmış düzgün bir hukuk sisteminin yaptırımları olur anca. ben herkese arşiv tutmalarını öneriyorum. ben senelerdir yapıyorum bunu, bi boka yaramıyor şu an ama elbet bir gün yarayacak.
  • binlerce insanın öldüğü bir felakette bile utanmadan dezenformasyon yapmaya devam eden canlı organizmalar.
  • tek dertleri hükümetteki yerlerine bir şey olmaması olan orço tayfası.

ne bir yardım başlığında varlar, nedir durum değerlendirmesi yaparlar.

tek dertleri var, anamıza bacımıza nasıl sövdürürüz diye uğraşıyorlar.

birlik günü vs yalanlarıyla birliği engellemeye çalışan şerefsiz sürüleri.

hiçbirinizi birebirde tanımasam da vergilerimden çaldıklarınız için diğer tarafta hepinize hakkımı haram olsun.
  • böyle bir günde bile, validelerini s.ktirmek için can hıraş çalışıyorlar. oedipus kompleksi mi var lan sizde? ananıza bacınıza sövdüklerinde, hayal kurup kendinizi mi tatmin ediyorsunuz? avradını siktiğim gavur dölleri sizi. yunanlar bile yardım gönderdi ama sizin gibi orospu çocukları hala siyaset hala dezanformasyon yapıyor. amına kodum kanser hücreleri sizi. inşallah tutuklanır ve yargılanırsınız. vatan haini orospu çocukları sizi.
  • hepsinin allah bin belasını versin,bu yaratıkların hiçbirinin yatacak yeri yok. güce tapan saray soytarıları sizi.
  • ulan sümeyye'nin, fahrettin'in aç itleri!

ulan haysiyetsiz, alçak, aç akitler, ulan orul orul orospu çocukları, ananıza, atanıza en ağır küfürleri yemeyi göze aldığınız miktar neyse iki katını vereceğim, yeter ki şu keder dolu günlerimizde bari susun. başka bir şey istemiyorum. susun ulan orospu anasının folloş götünden fışkırmış alçaklar alçağı, vatan haini bok partikülleri. katil edeceksiniz lan beni.
hesabın var mı? giriş yap