• bir anthrax albumu.among the living adlı şarkı da bir stephan king hikayesinden yaratılmıştır. şarkılar sırayla
    among the living
    cought in the mosh
    i am the law(bkz: judge dredd)
    efilnekufesin
    sceleton in the closed
    indians
    horror of it all
    imitation of life
    bence anthrax in en iyi albümü.87 de piyasaya çıktğında trash yeni bir anlam kazandı.sevin onnarı
  • teşekkür listesinde taş devri ve jetgiller'in de yer aldığı anthrax albümü.
  • gelmi$ gecmi$ en iyi heavy metal albumleri arasinda listelenebilir gonul rahatligiyla.
  • remaster'ı among the living (deluxe edition) adıyla çıkmıştır efendim. orjinal albümdeki dokuz parçadan gayrı şunlarda ek olarak mevcuttur:

10. indians (alternate lead)
    11. one world (alternate take)
    12. imitation of life (alternate take)
    13. bud e luv bomb and satan's lounge band
    14. i am the law (live in dallas)
    15. i m the man (instrumental)

albümü daha cıkar cıkmaz alıp da dinleyebilen nadir şanslı heavy metal dinazorlarından biri olan bendenizi, bu cillop gibi kayıtla tekrar 20 küsür yıl öncesine döndürmeside cabası.
  • anthrax'ın cliff burton'na adadığı en baba albümü.
  • aynı zamanda 2003 çıkışlı bir the thorns şarkısı. after life'ın son bölümünün sonlarında çalmasıyla tanıdığım çok tatlı ve güzel bir şarkıdır
  • albümü remaster edip bonus şarkılarla tekrar piyasaya sürmüşler. kafayı eski albümün prodüksiyonuna takanlar için gayet başarılı bir remaster olmuş, tavsiye ederim.
  • müzikalitesi açısından aynı dönemdeki muadillerine** nazaran punka çalsa da scott ian'ın neden riff master olduğunu bizlere gösteren bir albümdür.
  • anthrax'ın mart 1987'de çıkardığı 3. albümü
  • anthrax'ın en iyi albümü kabul ediliyor. gerek hayranları gerek müzik eleştirmenleri tarafından. umarsız bir çocuk gibi açıyorum kollarımı ve haykırıyorum: "anthrax'ın en berbat albümü budur. eskiden de sevmezdim hala sevmiyorum. ben bu grubu zaten pek sevmem ki niye dinliyorum?"

nizam-ı cedit: sanırım scott ian faktörü dinlememde etkili.
hesabın var mı? giriş yap