*

• bugun roland garros 2004'de capriati'yi yenerek finale çıkmıs olan -bunun canı ne ki- diye de basta dalga gecmiş oldugum sonrada beni mahçup etmiş olan tenisçi.süper vuruşları ve hamleleri vardı
  • jennifer capriati'yi maymun ederek roland garros'ta finale çıkmayı haketmiş rus oyuncu. turnuvadan kazanacağı parayla ilk iş olarak dişlerini yaptırması gereken hatun kişi.
  • jennifer capriati'nin kendisi hakkında ''çoğu durumda benden daha üstündü,onun üstünlüğünü kabul etmek durumundayım.birçok kişi onun yavaş oldugunu düşünüyor ancak o hiç de yavaş değil'' dediği rus tenisçi.capriati'yi de ayrıca tebrik etmek lazım o da ayrı tabii
  • roland garros 2004 finalinde, kamera karşisinda dinlenirken ağzini havluyla kapatarak verdiği pozla en güzel resmini vermiştir... zira ağzi göründüğünde o havasi o kadar kalmamaktadir... ("ben ne kadinlar delirttim" havasinda yazmişim pek, ama üzülmesin aslinda seviyorum onu da)
  • nedense myskina'nın maçlarını izlemek bana pek zevk vermiyor. bugüne kadar izlediğim hiç bir maçında "ne güzel bi maç bu ya" diye düşünmedim. başarılı olduğunu yadsınamaz, ne aldıysa bileğinin hakkıyla aldı. hanım hanımcık, şirin mi şirin bir insan, ama yok. televizyonda gördüğümde "aaaa, myskina'nın maçı varmış. izleyeyim bunu" dedirtmiyor.
  • servis atarken kameraya* olan bakışı unutulmayacak rus bandıralı tenisçi. karşısında oynuyor olsam o bakışla ne aceler attırırdım. ya da dementieva'nın yerinde olsam şu an hala kortta ööleece kalakalmış olurdum.
  • sevgilisi (pek cok teniscininki gibi) rus hokey liginde oynayan, carpik bacakli (kendisi soyluyor), abercrombie seven sporcu.
  • avustralya acik tenis turnuvasi 2005 in 3 numarali seribasi oyuncusu.
    2 senedir bu turnuvada ceyrek final oynamasinin ardindan, gecen sene kazandigi roland garros sampiyonlugu sonrasinda bu turnuvada da sampiyonluk hedeflemekte
  • wimbledon 2005'te mauresmo tarafından elenen tenisçi.
hesabın var mı? giriş yap