• geceleri 'iyi geceler annecim*' diye ses kaydı atarak, bir zamanlar uzaklarda olan beni mutlu etmesiyle, desteklediğim önerme.
  • annenizle birlikte babanız da kullanıyorsa family <3 diye bir grubunuz olmasına sebep olur.

çok tatlı oluyorlar, ben çok memnunum durumdan.
  • genellikle güldüren diyaloglardır (mesajların hepsi 2-3 dakika ara ile atılmış, aklına geldikçe yazmış yani);

+çıktın mı
    +şşş
    +kardeşin eve gelcek tek bırakma, geç kalma
    +motorda mısın lö
    +deli gibi gitme dikkatli sür
    +atından (motoruma at diyor hep) inince ara beni hemen
  • her sabah 6 gibi uyanip gece en son online olusuma sonra da gün icersinde uyanis saatime bakmasiyla ve eger ki 9a kadarki zaman diliminde uyanirsam sevgi, daha gec uyanirsam sinir dolu mesajlara maruz birakilisimla sonuclanan durum.
    ayrica kardesim son görülmesini kapattigi icin her sabah düzenli olarak küfür yemesine sebebiyet veren sey. ama candir benim askim, ben kapatmicam hic, bak sen rahat rahat.
  • -annenin whatsapp kullanmasi.
    -annenin instagram kullanmasi.
    -annenin foursquare kullanmasi. ve sirf bunun icin telefonunu yenilemesi. çünkü kendi telefonuna inmedi. hafiza malum.
    -annenin fake hesapları olmasi. (bi güzel kiz fotosu bulmus kiz hesabina, bi de eli yuzu duzgun erkek fotosu koymuş erkek hesabina daha kolay kabul ediliyormus)

bu liste baya uzar gider. her sey kardeşimin sigara ile yakalanmasiyla basladi.
  • eski nesil annelerin bazılarında mümkün olmayan durumdur.

öyle programlanmamışlar. mesela annemin 15 yıldır nokia 3310'u var. mesaj çekmesini hala öğretemedim. ancak yeşil tuşa basıp gelen aramayı cevaplamasını biliyor. ha, bence çok hoş bir durum. anneler babalar teknolojiden alabildiğine uzak olmalılar. zaten bi' kaşık özgürlüğümüz var o da nette, orayı da sarmasınlar.
  • oglum napiyosun yerine oglum napolyon yazilmasi durumudur.
    (bkz: based on true story)
  • artik whatsapp konusunda asmaya basladiktan sonra instagram hesabi acip neler karistiriyomussunuz bakalim modunda gezmesine sebebiyet verir.
  • annenin dijital terliği.
  • annenin online sipariş listesi.
hesabın var mı? giriş yap