• kişiler listenizi karıştırırken çocukluk fotoğrafınızı bir başka profilde görmenize sebebiyet verebilecek durum.
  • alışveriş sırasında sizin için beğendiği şeyin fotoğrafını gönderip sizden satın alma onayı beklemesidir. ama siz hayır deseniz de alacaktır.
  • kesinlikle annenin instagram kullanması kadar tehlikeli değildir. hele bir de her fotonun altına canım benim yazması sizi sizden alır.
  • annenin emojilerle süslü whatsapp mesajlarına alışamayan bünyem, bu sabah babamdan da sürpriz bir mesaj alarak şoka girmiştir. bu şoku atlatırsam bişiler yazarım belki..
  • 56 yaşından sonra akıllı telefon kullanmaya başlayan annemle beni her defasında güldüren durum.

canım annem*
  • ahir zaman alametidir
  • süper bir olay.annemin teknolojiye ayak uydurması bir yana yolları mesafeleri azaltan ve an be an durumu fotoğraflarla ifade eden programi sevdiklerine daha yakın irtibat halinde olmak icin kullanabilmesi ayrı bir mutluluk ve keyif benim için.
  • annemin ne facebook hesabı vardı ne de whatsapp... ben kaşındım, gel anne dedim sana şunları yükleyelim eş, dost ne yapiyormuş takip et. amaannn kadın hiç çıkmıyor faceden yüklediğim her fotonun altına "oooooosüper" "oooooooçokgüzel" gibi yorumlar yapıyor. yani benim de bir karizmam vardı anacım kendim kaşındığım için bir şey de diyemiyorum.

kardeşimi de eklemiş facede akıllı çocuk engellemiş :p tabi annem durur mu whatsapp'tan aynen şu mesajı yazmış "oğluşum ne yapıyorsun?" cevap yok, "sen ne biçim evlatsın, anneye hiç cevap yazılmaz mı?" bla bla...

neyse zamanla o da öğrenir herhalde, yoksa sanırım bir engelleme de benden gelecek :p
  • whatsapp kullanan anne mi olur lan diyerek şaşırdıgım durum. anne dediğin gelen aramalara cevap verir, yeşile kırmızıya basar, hatta yeşile basıcam diye yanlışlıkla kırmızıya basar. mesaj gelince açamaz. biz buna alıştık. yapma anacıgım teknolojik devrim yapma
  • her atılan emojinin ne anlama geldiğini açıklamayı gerektirir.
hesabın var mı? giriş yap