• bizimkiler pudra şekeri çekiyor diye devam etmesi lazım
  • bizim davamız indra gandi diye sürdürebilir.
  • - arkadaşlarımız balık restoranında kafayı bulmaz
    + nerede bulur?
    - genelde ocakbaşına giderler. rakı balık kültürü bizim cenahta pek yok.
    + o da güzel.

keşke soyle olsa diyalog.
  • arabalarda “pıdra şekeri” çekmeyi tercih ederler.
  • temizinden 25 senesi var. ortaokuldaydım. akşam haberlerde "bilmem ne lisesinin öğrencileri, okulun altındaki gizli mescitte namaz kılıyor" diye haberler vardı. z kuşağına mensup kardeşlerim bilmez o günleri. buradan bakınca inanılmaz gelebilir.

bugün bir cumhurbaşkanı "arkadaşlarımız balık restoranında kafayı bulmaz" ya da "hz. adem ve havva'ya uzanan dilleri koparırız" gibi söylemlerde bulunabiliyor. umarım, birkaç sene sonra, oradan bakınca, buralar da inanılmaz gelir.

bu çatışmaları dibine kadar yaşamış olan, benim de mensubu olduğum y kuşağı bir bok yiyemez. ama inanıyorum ki z kuşağı ve alfa kuşağı bu düzeni değiştirir ve şu teraziyi bir dengeye oturtmayı başarır.
  • düşündüren açıklama. harry potter okuyan bilir, spoiler olacak ama kusura bakmayın, lord voldemort kendisini devirecek adamı kendi seçmişti. kehanete uygun iki çocuk vardı, ikisi de olabilirdi ama o harry'yi seçmiş ve bu seçimiyle harry'yi kendisini altedecek yeteneklerle donatmıştı. şimdi bunlar imamoğlu'na saldırıp durdukça resmen onu karşılarına aday olarak seçiyorlar. film gibi izliyorum lan. hayırlısı, bakalım dumbledore... ay kılışdar ne yapacak bu durumda?
  • ne yemekmiş arkadaş, ağızda sakız oldu.
    tnm: bıktıran siyasi söylem
  • bizimkiler balikci restoranini ayaklarina cagirir diye devam eden aciklama
  • seviye yine yerlerde. ben utanıyorum. kendisi ve etrafındakiler utanmıyor. bu da onların seviyesini gösteriyor.
  • bulsa ne olacak arkadaş.

burası islam, şeriat devleti değil ki.

isterse zil zurna sarhoş olsun, ertesi gün işinin başına sıkıntısız geçiyorsa problem yoktur. işini düzgün yapsın yeter.

içki içenlere sürekli bir saldırı var. içmek bu ülkede yasak değil, hatırlatılır.
hesabın var mı? giriş yap