• çılgın partilerin yılmaz katılımcısı... lig tvden fener-cimbom maçını takıp ettiğim şu evde değil de yanında olmak isterdim şimdi. ama o kadar zamansızız ki... kendisine bol bol boş zaman diliyorum. kikirdiyorum şerefine: kikir... kikir... ühüüü

not: şimdiden bütün doğum günlerini yılbaşlarını efendim kadınlar günlerini abartıp sevgililer ve ilerde belki anneler gününü kutlarım... bayramlarını da...
  • feysbukta fotoğrafların altına entry yazılabileceğimi (hatta yazdığımı) keşfetmemi sağlamış, beni yine kendime getirmiş, kapısında "kütüphanedeyim" yazan ve uzun zamandır sadece kapısını görebildiğim, kafasını çok sevdiğim, kendinegetirengillerden bir izmir datlısı olarak da tanımlayabileceğimiz can. kaç kiraz mevsimi geçicek daha 500 metrelik bir uzaklığı aşıp da vuslata eremeden merak ediyorum. ama yani böyle de bi başka güzel, henüz bilmediğimiz bir anlam bir hayır var bu işte sanki.. lost oldum gidiyorum.
  • palyaçosunu bana kaptırmasından alması gereken bir ders var: daha az çalış senin de olsun..

haha
    hahahaha

uhuh

(aslında paylaşımcı bir insanım, ama palyaçomun yanağından gayrısı için geçerli bir paylaşımcılık benimkisi)
  • doğum günü değil doğum haftası kutlayan kişilik. bir haftadır tüm yurtta sevinçle doğum haftasını kutluyoruz.
  • sözlükten iletişime geçip bir süre sonra zaten tanıdığımızı anladık birbirimizi. daha doğrusu ben onu tanıyormuşum. aynı koridorlardan yanyana milyon kere geçmişizdir. ortak mekanlar, ortak tanıdıklar... bundan duyduğum tedirginlik hızla dağıldı. ne dünya küçük, ne sözlük büyük, güzel bir tesadüfçük işte... offline şu anda... çalışıyordur. arı gibi değil, makine gibi değil... insan gibi. nikinin altına saygıda kusursuz ama gülümseten cümleler döktürmek istiyordum, ama o kadar şaşırttı ki özenliliği, bugün, biraz önce... bakakaldım... hem yazmadan duramadım hem de komiklik şakalardan vazgeçtim(şimdilik).
    özenli o. hazırladığım lafları unuttum, hatırlayınca...
  • yerinde bulamadığım insan.
    (bkz: yaaa yaaaa)
  • en yeni doktorumuz. emeğinin karşılığını alan akademik insan. tebrikler hoca'nım.

edit: pardon pardon doktormuş zaten çoktan. daha büyük bir şey olmuş.
  • kendisiyle al gülüm ver gülüm içeriğine sahip son derece düzeyli bir iliskimiz bulunan cigeri mou...
  • geçmişten kalma bir kitap ve bir insan üstüne beslediğim düşünceler ve duygular konusunda yalnız olmadığımı anlamamı sağlamış yazardır kendisi, teşekkürlerimi iletiyorum burdan kendisine..
hesabın var mı? giriş yap