• farklı bir sesi var. tek numarasının bu olduğuna inanmaktayım maalesef. çok tatlı, çok şeker olmasını da hesaba katmama rağmen, bende hiç bir zaman olmadı. full dinleyemediğim arada denk gelirsem, "aaa aydilge" diyerek dinlediğim bir kadın.
  • normalde pekte sevmediğim ama şu son 1 aydır falan aklıma gelince açıp dinlediğim kadın.

sesi bence fena değil ,misal aşk paylaşılmazda ki ''kalamadın öyle
    ah benle '' kısmı,şarkının ritmi falan günlerdir dilime takıldı .tınısını sevmeye başladım sanırım .
  • acil olarak herkesin aklında kalabilecek kalitede slow bir şarkı söylemesi gereken akademik ablamız.
    edit: (bkz: aşk paylaşılmaz)
  • ses rengini çıktığı ilk günden itibaren sevemediğim, kendisi de belki sesinen dolayı antipatik gelen ablamız. şarkılarının alt yapıları, müzikleri falan oldukça başarılı ama o ses ı-ıh olmuyor, dinleyemiyorum.
  • geçen yine, artık bir ritüele dönüşen öğle arasında türk kahvesi+ekler muhabbeti için ismini vermek istemediğim bir tatlıcıya gittim, kral tv açıktı. asker gazinosu ve kuruyemişçiler haricinde hala kral tv açan bir işletme olmamalı ya neyse. ekleri beklerken deniz kenarında bir klibiyle bu apla çıktı televizyona.
    tipik bir mabel matiz'e kıl olan sıradan insan olan şahsım, doğal olarak bu aplaya da kıl oldu. sıkıntı şurada, hala mıymıy kız sesiyle prim yapma kaldı mı yahu?

o değil de bu sabah serviste berbat bir şarkı çalıyordu, sonlarına doğru "ister misin üzerine geçen duyduğun çıksın" dedim, ekler keyfimi baltalayan o şarkı çıktı! amk 19 ocak çekilişi için aldığım 3 bileti kontrol ettim ofise geçer geçmez, 3'üne de baş çıktı. ne diyeyim, zalımsın hayat.
  • seviyorum kendisini tarzı müziği farklı geliyor. sevmeyenleri de gayet iyi anlayabiliyorum aslında değişik bi ses tonu kimine göre tırmalayıcı.

aşka gel sarkısını dinlerken özellikle durdum ve irkildim kulağıma ne zamandır dinlemediğim bana göre bir şaheserin tınısı geldi.

karşınızda nihat ve rahmi : https://www.youtube.com/watch?v=amvzaa8njhk

ilk dinledinizde bu ne diyenleriniz olacak ama sonraları sağda solda mırıldanırken göreceksiniz kendinizi. sonuç olarak farklı havaları olan coğu kişiye göre itici şeylerin hoşuma gidebileceğini hissettim aydınlandım saol aydilge ve murat ile rahmi
  • sözlük ahalisini ikiye bölmüş müzisyen. bir kısım seviyor bir kısım ise sesinden ve fiziğinden hoşlanmadığını belirtiyor. bana göre başarılı ve sempatik. tüm şarkılarını bilmiyorum ancak kulağıma gelen melodileri hoşuma gidiyor. sesini ve müziğinin ritmini duyduğum an bu aydilge diyebiliyorum. başkasıyla karıştırma ihtimali yok. belki hoşuma giden bir yönüde kendine özgü olması. türk rock müziğine pozitif çeşitlilik getirdiğini düşünüyoryum.
  • mabel matiz in kayıp çocuğu falan olabilir. tıkık burun modasının bir diğer temsilcisi.
    mabel matiz çok hoşuma giderken bu kadına nedense ısınamadım. nananna naanınaa içimde fırtına gibi iğrenç bir cümle ve melodinin geçtiği bi şarkı ile albüm yapabilecek medeni cesareti olduğu için kendisini kutlarım.
  • bu kadar kötü müzik yapıp da bu denli tv ve radyoya tecavüz edebilen bir bu var bir de gökçe.

hadi gökçe'yi anladık babası prodüktör, aga bu nedir?
  • gerçekten sesi çok kötü, başka bir iş bulsun kendine bize eziyet etmesin
hesabın var mı? giriş yap