32422 entry daha
  • (bkz: phillip cocu)
    (bkz: erwin koeman)
    (bkz: ersun yanal)
    (bkz: zeki murat göle)
    (bkz: tahir karapınar)
    (bkz: erol bulut)
    (bkz: emre belözoğlu)
    (bkz: vitor pereira)
    (bkz: ismail kartal) 2021-2022 sezonu / 21 maç
    (bkz: jorge jesus)
    (bkz: ismail kartal) 2023/2024 sezonu

galatasaray yüzünden 10. teknik direktörünü de kovmak zorunda kalacak olan kulüp başkanı.

galatasaray gönül bağı ile bağlı 35 milyon taraftarı sayesinde, koç holding'den büyük olduğunu göstermiştir.

koç, biraz kibirli ve snop açıklamalar yaparak gs'dan büyük olduklarını dile getirdi senelerdir.

ben de diyorum ki, fenerbahçe camiiası ve koç holding'i yan yana koyun, ikisini üst üste koyun, galatasaray ikisinden de büyük olduğunu kanıtlamıştır. ali koç sağolsun, gs'ın ne kadar büyük olduğunu tekrar kanıtlamıştır.
  • fenerbahçe'nin 2018-2033 arası başkanı olan zengin çocugu.
  • kendisine yüksek bir meblağın (mesela serveti) binde 45'i karşılığında, 3 gün sonra aynı tutarın %3,5'unu ödemeyi teklif ederseniz, para kazanacağına ikna edip kârlı bir alışveriş yapabilirsiniz.
  • zamaninda daniel farke ve komple ekibine getir diye diye, dilimize tuy bitti.

adam leeds'e inanilmaz oynatiyor.
  • bundan sonra kendisine binde 45 ali diyebiliriz. rams park’a gelirse de taraftardan böyle bir slogan bekliyoruz.
  • bu sene ligin ilk yarısını 44 puanla lider bitiren takımın başkanı olarak, devre arasında italya'nın yetiştirdiği en büyük defans oyuncularından biri olan bonucci'yi, türk futbolunun en büyük oyuncularından çağlar söyüncü ve cengiz ünder'i ve milan gibi bir takımdan krunic'i transfer etti. sonuç olarak geldiğimiz noktada galatasaray'ın 4 puan gerisinde son beş haftaya giriliyor. konferans liginde yenebileceği bir takıma elendi. süper kupa alınamadı. elinde kalan tek şey olan ligde büyük tehlikede. biz bu .oku niye yedik başkan diye sorulması gerekiyor kendisine. umarım başkanlığı sonrası, fenerbahçe için harcadığı paraları geri istemez.
  • bir galatasaraylı olarak umarım sonsuza kadar fenerbahçe'nin başında kalır dediğim kişidir. ben bu kadar becereksiz, bu kadar iki adım ötesini göremeyen, bu kadar futboldan futbolcudan teknik direktörden anlamayan başka başkan görmedim türkiye'de. azılı bir fenerbahçe düşmanı orada olsa "lan bu kadarını da çakarlar" diyerek yapamaz şunun yaptıklarını. koskoca fenerbahçe'yi yazı tura ile yönetsen 6 senede bir tane şampiyonluk denk gelir. ama gitti koskoca kulübü kan emici trollerin oyun alanı yaptı. sonsuza kadar bizimle kal beceriksiz reis.
  • u19 takımını blöflerinde kullanan zat. adamları neden suudi arabistan'a götürüp ''yabancı hakem vermezseniz maça u19 ile çıkarım'' dedin amk. nasıl bir adamsın sen hahha. çingen çocuklar olurdu köpek gezdirirlerdi, o misal.
  • galatasaray maçlarına u-19 takımıyla çıkma bağımlısı. bugün galatasaray kazansın, yarın fenerbahçe puan kaybetsin yine sahadan kaçar, 19 mayıs'taki maça yine çıkmaz.

yukarıda hâlâ kendisine teknik direktör öneren iyimser yazarlar görüyorum. adam on teknik adamla falan çalıştı, sorun yaşamadığı tek teknik adam yok. hâlâ teknik adam öneriyorlar. komik cidden bu fener taraftarı.
  • bu sene türk futbolunda yaşanan şaibelere karşı fifa´ya da gitmeyecekse bu koltukta oturmasının artık anlamı kalmayacak olan başkan. bedava peşkeş çekilen arazileri bile fifa´ya taşışan malum camia ve de yancısı tff´nin fisini çekersin, ama gidip kongre toplayıp çekileceğim dedikten sonra süt kupasına çıkmayarak aksiyon alacaksan bunun hiç anlamı yok, sen git yerine iktidarla uyumlu profil gelsin en azından bizimle uğraşmazlar...mücadeleyi doğru yürütemeyen bir profilde ilerliyor...
18 entry daha
hesabın var mı? giriş yap