• "metin oktay öldü: cennet artık tek forvet.
    lefter öldü: cennet artık çift forvet
    aykut kocaman öldü: cennet tekrardan tek forvet. lefter artık sol açık."*
  • gecen sezon uefa'da takimina yari final oynatmis, su anda calismayan teknik direktor. herkes kendisinin fenerbahce'nin gelmis gecmis en basarili teknik direktorlerinden biri oldugunu soyleyip durdu. hatta fatih terim'le karsilastirip "adam, adam... adamin dibi..." seklinde savunuldu. madem bu sozlerinizde samimiydiniz, neden milli takim icin kendisi degil hali hazirda kontrati olan fatih terim dusunuluyor? neden basin kendisini one atmadi bu kadar sure boyunca? hani milli takimi bekledigi icin diger teklifleri reddetmisti bu adam?
  • adam,takımı,kendinden başka kimse oynatamasın diye dizayn etmiş sanki.
  • herseyimle ozur diledigim kisi..
  • alex'i kovmasi disinda hicbir hatasi yoktu 3 sene boyunca.
  • aykut amca cok ozur dilerim senden gercekten. hakkini yedigimiz fenerbahcemizin eski td si.

bu adami arayacagim aklima gelmezdi. herkes ersun yanal geldikten sonra aykut kocamani cok arayacagiz derken ben buyuk konusup hic kimse aykut kocamandan kotu olmaz demistim ee nede olsa buyuk lokma ye buyuk konusma derler yanlis yapmisim sana aykut amca im so sorry.
  • mumla aranandır.
  • kendisinin fenerbahçe'yi çalıştırırken oynattığı futbolla.... şu anki ersun hocanın oynattığı futbol arasında bir fark göremiyorum...
    illa bir fark gösterceksek... aykut ersun'a göre biraz daha yakışıklı... ya da karizmatik.
  • bazi mal renkdaslarim tarafindan badem gozlu edilmis. nedense hic sasirmadim amk. bu takimin bu duruma gelmesinin tek sorumlusu kendisidir.
hesabın var mı? giriş yap