• izmir karşıyaka şubesinde 27 mart tarihinde başıma gelen olaydır. 4 yaşında çocuğumla gittim. 45 dakika sıra bekledim. çocuk sıkıldı sıra da gelmedi. çocuğa kitap okumaya başladım. bir bireysel bankacılık çalışanı sessiz olur musunuz diye bizi azarladı. ben de hızlı olun da gidelim ne siz çekin ne de ben çekeyim bu eziyeti dedim. sıra geldi. bütün paramı çeltim. garantiye gittim.

edit: hiç bir imla hatasını düzeltmiyorum. olduğu gibi kalsın.
  • (bkz: so what?)
  • denizbank'ın çalışanını tüm denizbank'a mal etme girişimidir. gram işim olmaz denizbankla ama bu kadar çarpıtılmış bir rezalet de görmedim arkadaş. git bankacıyı şikayet et işte.

ayrıca o nasıl başlık açmaktır?

rezalet puanı: 0/10
  • sektörde bir süre çalışmış biri olarak söylüyorum, öyle rezil bir iştir ki insani hayatından bezdirir. siz de çocuğunuzun huyunu bilmiyor musunuz oyalanacagi bir şey verin eline bankada. bankacı uyarmasa diğer müşteriler uyaracaktı bu kez belki daha büyük bir kavga çıkacaktı. rezalet olmayan rezalettir. allah aşkına biraz anlayış ya. ve biraz da sessizlik. lütfen!
  • orası kitap okuma alanı mı?
  • ben masamda çalışırken biri gelip yanımda çoçuğuna masal okusa kovarım odadan. tabi burası banka olduğu için kovamamış, nazik bir dille uyarmış.
  • bu kadar hassaslık ve alınganlıkla bu ülkede iyi hayatta kalabilmişsiniz diyeceğim olay. bugün garanti'ye, yarın akbank'a, öbür gün ykb'ye diye dolanır durursunuz bu gidişle.

banka çalışanı kaba davranmış olabilir belki, karşı tarafı da dinlemek gerekir. ama tüm bankaya genelleyip sözlüğe başlık açmak da pek sağlıklı bir durum değil bence.
  • muhtmelen ''çocuğa kitap okuma'' eylemini tüm bankaya duyurmuş kişinin başına gelen olay. türk insanının çoğu sesinin volümünü ayarlayamıyor çünkü. bir de garantiye gitmiş. yağmurdan kaçarken doluya tutulmuş haberi yok.
  • oradaki çalışan o kadar kişiyi o kadar süre sırada bekletmenin meraklısı mı? oradaki çalışan o kalabalığın sebebi mi?

karşı tarafı düşünmeden hemen kendinizi haklı bulup saldırıya geçiyorsunuz ya, bayılıyorum vallahi. bir de küçük çocuğunuzun önünde yapmışsınız bunu, muazzam örnek!
hesabın var mı? giriş yap