• bir tek ben mi öyle hissediyorum bilmiyorum ancak, spotify'da sürekli çıkan yeni yıl jingle'ı sanki south park'taki "ya ya ya i am lorde"dan esinlenilmiş gibi geliyor.
  • son reklamı çok başarılı. duygulandırdı şerefsizim.
    https://www.youtube.com/watch?v=avssrf3iq-8
  • efsane bir reklama imza atan sponsorumuz, tüyler diken diken.

#efsanekartallar

kaliteli link: https://www.youtube.com/…s1e_fopvw&feature=youtu.be

not: vodafone ile beraber bu sene sponsor reklamları hiç olmadığı kadar başarılı. umarım bu kaliteyi bozmadan devam ederiz.
  • küçükken babamla izlediğimiz bir maç sırasında forma üzerinde görünce "baba bu beko beşiktaş kartal ordusu mu demek ?" diye sormuştum. babamın gülüşü ve başımı okşaması hala aklımdadır. "hayır oğlum o bizim sponsorumuz, biz onun reklamını yaparız o da bize para verir." demişti. her ne kadar sponsorumuz olsa da benim için hep beşiktaş kartal ordusu olacak olan marka.
  • az önce beşiktaş için yaptıkları reklamı gördüm. duygulandırdı, aldı eskiye götürdü. vodafone ile birlikte beşiktaş'a maddi kaynağın yanında takımın değerini de yükseltmektedirler.

geçenlerde de tv'de reklamlarına denk geldim. buranın* insanına bile reklamın sonunda "oo beko" sloganını hafızalara yerleştirmişler. ülke itibarının itin götünde olduğu şu dönemlerde biraz da olsa "türk markası" olması sebebiyle sevindirmiştir.

edit: beşiktaş sponsorluğu o kadar eskidir ki forma üstünde bako adıyla bile hatırlarım.
  • beşiktaş'ıma yeniden sponsor olmasıyla sevindirmiştir.. her zaman sponsorumuz olmasını nedense hep yürekten diledim.. çünkü senelerce sponsor oldular.. reklam spotlarında da anlatıldığı gibi her zaman beşiktaş'ımın yanındaydılar.. sponsorluk sona erdiğinde üzülmüştüm.. şimdilerde yeniden sponsorluk yapıyorlar.. ve bunu görmekten çok mutluyum..

ben, bugüne kadar sponsor olduğu takım için bir de reklam spotu çekip prime time'da göstermek için bütçe ayıran bir firma görmedim.. yönetim kurulu mu beşiktaş'lıdır yoksa başka bir şey mi var bilmiyorum.. ama bir beşiktaş sevgilerinin olduğu gerçek.. iyi ki varsın beko...

bu olay neden beni bu kadar sevindirdi onu da bilmiyorum... bana giren çıkan yok sonuçta.. ama beko'yu da seviyorum..

peşin edit: tamam ilgili butonun yerini biliyorum
  • beşiktaş reklamı ntvsporda sürekli oynayan marka. yalnız ramon motta "48 maç yenilmedik" derken ben "bu formayla karı sikerken..." anladım ilk duyduğumda, yüzümde bir gülümseme belirdi. *
  • az önce reklamı gördüm. böyle karda oynayan çocuklar gibi sevindim.
    yine yeniden beşiktaşla
  • bence beşiktaş formasına geri gelişi marka algısı açısından kötü olmuş firma. herkes bilir ki klasik beşiktaş formasında beko göğüste yazar, şimdi ise sırtta. neden çünkü daha taşaklı markanın göğüs ve stat anlaşmaları gibi daha büyük sponsorluk sözleşmeleri var. bu kadar bariz hatayı nasıl yaptılar anlamadım.

geri gelebildik ama gücümüz ancak buna yetti der gibi. bir türk firmasının geriye düşmesi hüzün verici.
  • şu sıralar televizyonda sürekli reklamı dönen beşiktaş'ın efsane sponsoru.
hesabın var mı? giriş yap