• karsilastigi, gordugu, duydugu, guldugu, sinirlendigi, kisacasi yasadigi hemen her seyi sizinle paylasmak icin aramasi, mesaj atmasi.
  • sevgilisinden bahsederken, sevgilisini itin götüne sokması.
  • çok dikatli bakması ve karşı taraf size baktığında kafasını çevirmesi.
    bu durumun nedeni gözgöze geldiğiniz anda kalbi duracakmış gibi hissetmesindendir.

bide yolda karşılaşınca şöyle bir diyaloga sahip olabilir;

erkek: aa sen ne cabuk geldin buraya biraz önce derse giriyodun?
    kız: hee hebele hübele hebele

kızın konuşamama ve çocuğu her gördüğünde elini ayağını nereye koycağını bilememesinden ötürü erkeğin özürlü olduğunu düşündüğüne eminim.
  • bir kadının "evet, bir şansın var, haydi kullan!" deme biçimi.

"tamamen size dönük olması". her konuda.

plan mı yapalım dedin? koşar. işi varsa, 40 satır açıklama yapar, sonuna da "ama ekmeye çalışacağım" tarzı bir şey ekler.
    ilgi istediğini belirten şeyler yapar. kendisiyle ilgili ipuçları verir (ki bi tarafınızdan ter akmasın, zahmetsizce kadıncağızı mutlu ediverin).
    yakın bir arkadaşı aradığında rahat rahat "x'leyim" diyorsa baya sağlam yerdesiniz, hakkınızda konuşulmuş, değerlendirme yapılmış demektir.
    bi de sırıtıp durur işte. sosyal medya hesaplarında da bu sırıtma tecelli eder. canım benim.
  • "bu benim telefon numaram, belki aramak istersin diye düşündüm" şeklindeki bir cümle de olabilir bu yollardan biri.
  • kadindan kadina farklilik gosterdigi icin guvenilmemesi gereken yollardir
  • hoslandigi adamin yuzune baktiginda gozlerinin icinin gulmesi. hic sasmaz. adamla goz temasi kurmaya calisir ki icindeki yangini fark etsin.
  • siz gözlerinizi kaçırırsınız, o kaçırmaz.
  • kişisel alanını paylaşır, erkeğin kişisel alanına girer, yakın durmaya çalışır veya yaklaşıldığında uzaklaşmaz falan. öyle. yalnız yurdum insanı sosyal mesafe alanı diye bir şeyden pek haberdar olmadığı için, aman diyeyim metrobüste falan "yaklaştı verecek" moduna girmeyelim, metrobüste hepimiz akrabayız zaten, nikah düşmez.
  • saçımla oynamak... hayır belli etmek için de yapmıyorum. o el gidiyor bi şekilde saça. 2012 türkiye'sinde hala bu demode yöntemleri görmek beni de üzüyor. kızlarımız olimpiyatlarda madalya alıyor, üniversite mezunu işsiz oranı %15 lerde ama ben hala saçtayım.
hesabın var mı? giriş yap