• temel olarak bunların hepsi icaba davettir.
    buna karşılık erkeğin icapta bulunmasını ister, ki icabı kabul edip etmek yine kadının tercihinde olsun.
    (bkz: ilişkilerde icap ve kabul arasında gecen süre)
  • amman üzerinden minsk'e ucuza uçan şirket.
  • lise, ortaokul çağlarında ve -hatta bazıları için de- üniversite döneminde, erkek tarafın defterine, kitabına "uyuz ~ gıcık ~ eşek ~ " yazmanın da içinde bulundğu aşk, sevi belli etme yolları.

olan defterlerime oluyordu;
    yaş 12.
    (bkz: istifragcilarin aslinda demek istedikleri)
  • er kisinin basina geldiginde de* sonuc degismez..ornek aynidir..
    (bkz: ota boka gulmek)
  • biraz belgesel kanalı tadında olacak ama, benim en çok karşılaştığım, eğer saçları topluysa açıyor açıksa topluyor (aslında saçlarıyla oynamak diye genelliyebiliriz belki). bunu hiçbir dişiye sorma gereği duymadım ama sormama sebeplerimden biri bunun bir refleks olma olasılığı yani farkında olmadan da yapıyor olabilirler bilmiyorum ( lan sanki uzaylılardan bahsediyormuş gibi hissettim)

açıkçası bu başlığın altına bir kaç bayan bişey yazarsa daha iyi olur bizde aydınlanmış oluruz.
    unutmadan söyleyeyim ben böyle yazdım diye elini saçına götüren her hatuna zıplamayın belki de bitlerini ayıklıyordur.
    sonuç alırsınız almazsını bilemiyorum. bu gözlemi bir dişinin onaylaması şart.
  • ifade etmesi yeterli olur cogu zaman. nezaket adina yapildigi istisnalar olmasina ragmen ornek vermek gerekirse: kadin kisisi eger evet bu yemek cok guzel olmus diyorsa anlasilmalidir ki kadin kisisi o yemekten hoslanmistir ve bunu belli etmektedir. bunun gibi yontemler sikca toplum icinde kullanilagelmis ve artik klasiklesmistir. hoslanilan nesnenin dogasina bagli olarak farkli cumlelerin de kullanildigi gozlemlenmistir. ornekler:
    -evet bu kedi cok hos
    -manzara cok guzel
    -van gogh u severim

gibi.
  • saçlarıyla oynarken aynı zamanda ayak barnaklarını kıpırdatıp ağzıyla da "çıkıdı çıkıdı" sesi çıkarıyorsa.. evet işte bu an o andır.

(bkz: la havle)
  • cok fazla gulmesi, cok guzel gulmesi, cok icten gulmesi seklinde catallasan yollar. gulumse.
  • tiki ablalarımızın her konuda olduğu gibi hızlı ve etkili çözümler bulduğu pek derin bir mevzudur.
    yer bursa uludağ üniversitesi ile heykel arasında sefer yapan 48 numaralı otobüstür. arka koltuğumda oturan biri sarışın biri esmer iki tiki ablamız oturmuş konuşmaktadır. sarışın abla hoşlandığı çocuklara yanaşamamakta, bir türlü duygularını belli edememektedir. esmer abla ise bu mevzuya süper bir çözüm sunar:
    -" e hiçbirşey yapamıyorsan çocuk otururken filan yanaş memelerini üzerine bırak ahahaha"
    ki ablaya o an bir hayranlık duyarak dönüp önce yüzüne ardından da memelerine bakıp "bravo" deyip önüme dönmüşümdür. uygulamalı isteyecektim de üzerimde gösterir diye korktuğumdan vaz geçtim. *
hesabın var mı? giriş yap