• emre belözoglu ba$ligina yazdıgı ''benden cok ya$ayacak, benim icimden geceni yaptı'' entry'si

''gotumuze girebilir: eger o kol hareketi bir hakaretse, bu entry de "suc olan fiili ovmek" kapsamina giriyor." gerekceli ispiyon'' nedeni ile silinmi$ ve caylak yapılmı$ bir kulum i$te.

ne uefa'nın, ne türkiye futbol federasyonunun ceza vermedigi bir olay icin suc diye tak diye hüküm verilmi$, ne gariptir temmuz ayı ba$ında zidane kafa atinca ''helal olsun'', ''duygularımıza tercüman oldu aslanım ziynettin'' diyenler de aynı ki$ilerdi.
  • içimizdeki irlandalı.
  • hafızasına ameliyatla; arşivine cebren ve hile ile el koysam şu hayat benim için birdenbire öye renklenir öyle güzel olur ki anlatamam. rengarenk olur her şeyim. en çok da sarı kırmızı...

alamanya bayrağı için; hem galatasaray'ı hem gaziantepspor'u bir araya getiriyor demiştir.
  • şarkılar, sanatçılar hakkında girdiği pırlanta gibi entry'ler maalesef silinmiştir. türkçe vikipedia'nın ibrahim tatlıses başta olmak üzere pek çok maddesinin bir kulum iste'nin entry'lerinden arak olması teselli midir bilmem ama gerçektir.

kendisi sanat ve spor kültürü birikimini artık hafıza kartı kanalında değerlendirmektedir.
  • ne yazmış, göte giren neymiş? tut ki tasvip etmiş emre'nin kol hareketini, bu harekete ekşi sözlük mahkemesinden mahkumiyet çıkmış, gerekçeli kararı yazılmış da biz mi görmemiş?

onca köşe yazarının onca insana, kuruma ettiği hakaretleri, "yürü be bravo, iyi geçirmişsin" diye alkış tutulduğunda bu da mı "suç olan fiili" övmek oluyor. milyon entry var getirip belgeleyesim yok burda bu saçmalığın ardından.
    öyleyse sözlüğün alayını çaylak yapın ya da alakaya çay demleyin...
  • ne zaman kıyıda köşede kalmış bir arabesk şarkı dinleyip "sözlükte var mı acaba bu şarkı?" diyerek ilgili başlığa yönelsem; şarkının sözleri, söz yazarı ve bestecisinin kim olduğu, hangi albümde yer aldığı bilgilerini içeren bir entry ile karşıma çıkan sözlük yazarı, allah'ın sevgili bir kulu işte...
  • popülizm düşmanı ss subayı mübarek. dilber ay'a barak havası okuyor yazmışım ( ki okuduğunun ne olduğunu bilmiyorum barak ne onu da bilmiyorum, medya barak diyor anam babam ne bileyim ben alla alla) , hemen şap diye ayar vermiş. aynı gün daha bunun dumanı üzerindeyken mesaj atıp "bana müslüm'ün ihtiyacım var'ını yollar mısın" demişim. ahah.. sanki gözüne gözüne sokar gibi. yollamam anam babam demiş, heeeç yollamam. o ihtiyacım var değil, itirazım var !!! popülizme karşıyız !!!botlarının ökçesini suratımda hissetmiş gibi oldum sağolsun. hırpaladı , titredik kendimize geldik. ahmet çakar gibi seslenmek istiyorum: abi bi dinleee, bi dinle ya, dinlemiyorsun ki... dinlemiyorsun. bak sinirleniyorsun ! sinirlenme !

neydi ? popülizme karşıyız.
    gaçayım ben ufaktan, hazır şarkı da gelmişkene.
  • ilk yarının sonuna geldi. devre arası icin istanbul'da.!
  • 10 aydır kendisi yok, ama gittigim, spor, futbol konu$tugum cogu yerde ismi var.
  • ben askere giderken bana ''gec buldum cabuk kaybettim'' demi$ti. $imdi ben ona aynısını söylüyorum. uymadı ama saglık olsun.
hesabın var mı? giriş yap