sorunsallar (18)
38143 entry daha
 • binance olayına doj dahil olması durumunda çok kaotik günler yaşayacak gibi gorunuyor. bir sonraki abd seçimine kadar bu tarz olaylar devam edecek sanırım.
 • sec davalarından bir şey çıkmayacak gibi sanki. gary gensler'ın kendisi bile eth'in ne olduğuna karar verememiş hala. yargıç etherium'un security mi yoksa commodity mi olduğunu soruyor. gary'nin verdiği cevap (düştüğü komik durum demek daha doğru olurdu ya neyse)*

  security market: şirket hisse senetlerinin alınıp satıldığı borsa.
  commodity market: petrol, buğday, mısır, altın, gümüş vs gibi emtiaların alınıp satıldığı borsa.

  abd yasalarına göre btc commodity olarak tanımlanmış durumda.
 • hic birsey yapmayip beklenti satarak dunyanin en degerli 12. varligi oldu. en cok pazarlandigi yuksek enflasyon senaryosu gercek oldu abd ve avrupa hayatinda gormedigi enflasyon rakamlari gordu. bu noktada parlamasi ve kehanetini yerine getirmesi gerekiyordu ama o onun yerince cakildi. hee diyorsaniz hukumetler buna izin vermedi vs.. ok yim ama bu yine bitcoin in basarisizligi. nasil kk istifa diyorsak ayni mantik. sen ilk ciktigin gunden beri bu felaket senaryosunda en basarili yatirim araci olmakla kendini pazarladin, bu kadar beklentiden sonra birak yukselmeyi cakildin.

  bu saatten sonra artik gunluk hayata etki eden elle tutulur bir etki ile gelmesi lazim.
 • hatirlarsaniz gary, amerikadaki bankacilik krizi oncesi busd'yi security ilan edip, bankacilik krizi ile birlikte cryptoya para gecisini onlemek istemisti ve bunda da kismen basarili oldu. simdi tokenlara saldirmasinin sadece tek bir nedeni olabilir, bankacilik krizi v2 loading... ve yine mevduatlardan cikan paralarin kriptoya kaymasini istemiyor.
hesabın var mı? giriş yap