• iş dönüşü aklıma takılan pis bira. makarna ile çok güzel gidiyor şu an. tecrübeyle sabit. (içmeden hafifçe çalkalayın)
  • içtiğim en iyi biralardan biridir. efenim burda sözüme güveniniz zira bir süredir almanya'da yaşıyorum ve yerel biralara varana kadar her tür biranın tadına baktım burdaki. çok rahatça söyleyebilirim ki birçok alman birasından bile daha lezzetli bir biradır. hatta bi düşüneyim top 3 yapsam girer o listeye.

1. guiness
    2. franziskaner weissbier
    3. bomonti filtresiz

evet o kadar iyi.
  • hic denemedigim fakat burda yazilanlardan dolayi fena gaza gelip meshur +2mle birlikte ilk firsatta ucer beser icecegimiz bira. oyle guzel anlatilmis ki sanirsin buralar bi reklam, bi viral...
  • birde kapağını twist-off yapsalar dediğim bira.

benim bonmontinin filtre edilmemişi gibi çevir aç kapak olduğunu düşündüğüm çok zamanlarım oldu, duysunlar sesimi ve filtresizi de çevir aç yapsınlar.
  • güzel insanların yeni içkisi.
  • şu anda tanıdığım ve bira seven her arkadaşıma şiddetle tavsiye ettiğim bira. bırakın lan öteki biraları da bomonti filtresizi bir deneyin.
  • içebiliyorken için dostlar bu birayı.

8 aydır içemiyorum hastalığımdan ötürü. düşünsene lan. her gün alkol alan bu bünye, içki içmiyor, içemiyor belli bir süre de içemeyecek.

gidin alın 1 tane için. gözünüzü sevim. yanına salçalı makarna yapın. ya da patates, mantar kızartın. hiç olmadı tuzlu fıstık lan.

bak işin aslı şu.

içemediğim, yiyemediğim hiçbir şeyi değil, en çok bu birayı özledim.
  • su siralar, ortakoy bomonti'de dahi bulanmayan bira.
  • güzel bir biradır.
  • açık ara, kapalı ara gerek tadıyla gerek köpüğüyle biranın hası. tadı da güzel, içimi de.
hesabın var mı? giriş yap