• kafası trilyon olmuş elemanın, elinde mikrofon gözünde güneş gözlüğü ve kafasında fesiyle dolaşan bir muhabir tarafından durdurulmasının tribini yaşamaya kalktım da, dağlara taşlara. vay amk.
  • bonzaiyi kimin çektiğini anlayamadığım, trajikomik video.
  • adam youtube videosu gibi. konu alakasız yerden türk-kürt mevzusuna bağlandı.
  • -facebuğa giriyorum herkes kürde küfür ediyor abi ana bacı..

bebenin tüm içişi buymuş ya la..
  • apaciden ziyade kamikaze benzeri bi elemanin dahil oldugu roportaj. amk lavuk tam canli bomba. sik var cikiyorsunuz ardahan'dan.

not: ardahanliyim
  • kelime dağarcığı aynen abi ve eyvallah dan oluşan bir organizmanın verdiği röportaj. adamın fındık kadar beyni var zaten, uyuşturucu etkisiyle böyle konuştuğuna inanan bundan daha aptaldır.
  • bonzai kafası değil, resmi kafadır.
    bonzai bu etkiyi yaratmaz zaten, muhtemel bi duman dışında bir şey almamıştır. bu tip ve çevrede yaşayan erkeklerin geneli bu kalıptadır.

itemleri,
    allaha bakan şapka,
    kıçtan düşmeye hazır düşük bel pantolon,
    renkli ayakkabı ya da renki bağcıklı ayakkabı,
    elde sallanması bilinmeyen tesbih ya da sallanamayacak kadar uzun bir tesbih,
    yüksek sesli apaçi rap playliste sahip telefon.

avrupa yakasının talihsiz mahalle ve mahalle gençlerinin etkisi nesilden nesile akar. seçim hakları ne yazık ki yok.
    ya hiç arkadaşı olmayacak, ya bunlardan biri olacak.

"askere gider akıllanır" mantığı da buradan gelmektedir. geçmiş olsun.
  • (bkz: mermiyi atar miyiz) diye mi sordu o fesli yayınlanacak röportajda ben mi yanlış duydum?
  • yıldız tilbe tarafından yorum yapılmış apaçidir.
  • çocuk spikeri halüsülasyon sanmıyosa bişey bilmiyorum. yoksa farkında olduğu kafayla neden muhatap olsun. gidince demiştir arkadaşlarına: -abi bi halüs gördüm neo fes takmış benle röportaj yapıyodu. bırakıyorum bu boku.

(bkz: varsa şekerin patlayalım şekerim)
hesabın var mı? giriş yap