• çok acı koyar adama..

bölümden bi kızla baya sıkça vakit geçirmeye başlarsınız..öyle ki günün neredeyse her saati berabersinizdir, derste kantinde filan..
    kızın okul dışından bir erkek arkadaşı olduğunu bildiğiniz için aklınıza yanlış bişeyler gelmez ilk başlarda..
    ama haftalardır neredeyse tüm zamanınızı birlikte geçirmenize rağmen kızın erkek arkadaşının hiç boy göstermemesi, kızın erkek arkadaşı hakkında neredeyse hiç bahsetmemesi ve size "accayipp" samimi davranmasından dolayı* yavaştan kıza kendinizi kaptırmaya başlarsınız..
    kaşla göz arasında "ulan nasıl iş bu? araları kötü galiba, bu kız bence çocuğu bırakıp benimle çıkmak istiyo ama benden emin olamıyo, bi sinyal bekliyo heralde?!" şeklinde gelin güvey olursunuz ardından ..

ertesi günkü calculus finali için kampüste sabahladığınız günün sabahına doğru manzaradaki bankta otururken kız birden başını omzunuza dayar..
    allahtan sabah ayaz yüzünden hava buz gibidir de, heyecandan tir tir titreyen vücudunuz kamüfle eder kendini, açık vermez kıza..

-ciandio..
    -ee..efendim??
    -senin yanında o kadar mutluyum ki..;)
    -aa hadi yaa?! sahi mi eheh:)))) (kız bana hasta olmmmmm!!)
    -evet..yani kafam çok rahat, çok huzurlu hissediyorum kendimi seninleyken..
    -heh..ne güzel..:)))))))))))))) (tamamdır işte tam sırası, yavaşça gözlerinin içine bak şimdi çok manalı bişey düşünüyomuş gibi, sonra yaklaş böyle ufak ufak, burunlar tokuşmadan sola manevra yap hafif, sonra allah ne verdiyse yumul kıza)
    -ciandio?! ne oldu, daldın birden??
    -hee..şey yok bişi..gözlerine dalmışım..
    -ay canımmmm yaa, çok şekersin hihihihihihi..
    -:))))
    -ya ne kadar da şanslıyız değil mi biz?
    -ne gibi??
    -yani aynı bölümde okuyoruz..
    -evet:)
    -birbirimizle sıkılmadan saatlerce konuşabiliyoruz!
    -evet:))
    -birbirimizi anlıyoruz, sanki birbirimizin içini görüyoruz!
    -evet:)))
    -birlikte harika vakit geçiriyoruz!
    -eveeeeeet!:)))) (anaaaamm..)
    -ve kaan bizi hiç kıskanmıyooo:))
    -?!? haa?! kaan?!
    -yahu erkek arkadaşım kaan!:) hani tanışmıştınız ya bi kere okuldan almıştı beni bmw'siyle?..bu aralar çok yoğun olduğu için okula gelip alamıyor beni çok ihmal ediyor :((..sen de yanımda olmasan acayip yalnız hissederdim heralde kendimi..iyi ki sen varsın yanımda!
    -haa..evet..kaan..hı hı..
    -yaa bazen soruyorum "beni hiç mi kıskanmıyorsun ciandio'dan" her dakika birlikteyiz diyorum, "ciandio mu? ondan zarar gelmez ya ahaha" diyip gülüyor:))..
    -ahahamnsktiimmnpiçihahah..:)
    -efendim şeker?
    -yok bişi..
  • "ummadığın taş baş yarar" 'daki taş olmakla eşdeğerdir.
  • - cenk ya kusura bakma yer yok beraber yatıcaz seninle rahatsız olmazsın de mi?
    - nea??!? (gulp) biz.. ikimiz... beraber mi yatıcaz aysun?
    - haeuahea evet.. hihih senden zarar gelmez bana.. canım yaaa
    - gelir aslında.. gelebilir yani.. gelebilir di mi? gelsin yaaa...
    - kikikir.. ilahi cenk... gelmez gelmez..
    - g.tüne korum senin...
    - aheuahe çok komiksin yaa. başkası dese falan kızarım da sana kıyamıyom bile.. uyyy canım canım..
    - ühü ühü .mınıza koyım laaan... ühühüh...
    - eheuehea
  • - aa cenk nabıyosun? aysun mu o?
    - evet.. sen zararsızsın dedi.. kafasına vazoyla vurup bayılttım ırzına geçiyorum şimdi...
    - aheuahe ilahi cenk.. söyle aysun'a cafe de zartzurt'a gidiyoz biz, oyalanmasın gelsin..
    - ühühühüh ibneler...
  • halk arasinda kusum aydin olmak da denir buna...
hesabın var mı? giriş yap