• özlem ailecek yıkılmamıza sebep olmuştur.. sen nasıl bir insansın ya, nasıl bir kafa yaşıyorsun.. yalnız nasılsa gece dışarı çıkıyorum ayakkabılarımı çıkaracağım bir ortam olmaz diye o kıyafetin altına bordo çorapları giymen bana çok doğal geldi.. ben de yapıyorum bunu evet (bkz: ekşi itiraf)

bir garip yarışma programı..
    ama çok keyifli be..
  • "tarz değilsin, wow değilsin, şık hiç değilsin" şeklinde akıllara zarar bir konuşma gördüğüm yarışma.
  • uzun zamandir izledigim en doyurucu program. iyi ki her gun cekiliyor, onu bile beklerken zorlaniyorum, bagimli oldum.

biliyorum zaten kendi basina cok yeterli ve keyifli; ama biraz daha eglenelim, bir alternatif olsun diye icki icme oyunu haline getirdim *.

istedigimiz icecegimizi hazirlayip ekran karsisina geciyoruz. asagidaki listedeki durumlar yasaninca da iciyoruz. shot da yapabilirsiniz, arzuya gore. program ilerledikce listeyi guncellemeyi dusunuyorum.

genel:
    - kizlardan birisi aglayinca
    - gizem veya nur icin 'sen cok guzel bir kizsin' denilince
    - oyuncu, oynuyor musun, oynuyor muyum benzeri kaliplar kullanilinca
    - 'nar cicegi' denilirse
    - 'boyunu kesmis' denilirse
    - seyirciler coskulaninca
    - birileri baskasinin daha once giydigi seyi giyince veya pisti olunca
    - siyah-pembe kombinasyon yapildigi zaman

nurella:
    - 'sebastian' dedigi zaman
    - masanin altindan nereden geldigi belli olmayan objeler cikarttigi zaman
    - kuslar gundeme gelince

ivana:
    - 'bunun aynisindan bende de var' dedigi zaman
    - kendine bedava urun kapatinca

kemal:
    - yerinden kalkip juri onundeki yarismaciya mudahale edince
    - gozlerini kisarak hafif yan donup elini uzatip tarzsin onayi verirse

ugurkan:
    - 'ben 60'larda ortaokuldayim' derse

ozlem:
    - 'ya aslinda' dedigi zaman

program da uzun zaten kafalar iyice guzel olsun.
  • bu programı izleyeceğime tv2'de aşkı memnu'nun 35. tekrarını izlerim daha iyi.
  • bu programda tuğçe adlı bir yarışmacı var. sabah show tv'de başka bir yarışmacıyla birlikte sabah programına konuktu. programın sponsorunun hacıoğlu olması nedeniyle lahmacunlar dağıtılmaya başlandı.

sunucu bu hanımkızımıza da lahmacun verdi. öyle peçetesiz eline tutuşturdu. kendisinin tepkisi:

- bu benim iki günlük öğünüm *, yiyemem.

içim ezildi lan, tek lahmacun dediğin benim ara öğünüm.
  • nur yerlitaş çıplak ayakla oturduğu için ayağa kalkmadığını bir nevi açıklamış oldu. büyük ihtimalle topuklu ile yürümekte de zorlanıyor. kendisi yemekteyizin modacılar bölümüne katılmıştı; servisi ve yemeği yardımcısına yaptırmıştı yemek yapacak kadar ayakta duramadığı için.

öykü serter resmen nur ve ayşegül tartışsın diye uğraştı.

ezgi çok sempatik, gene.

tuğçe bugün ağlamadı!
  • saçma sapan bir program. ota boka burun kıvıran juriden ve yüksel egodan ibaret.

zaman kaybı. insanlarımıza bunu layık görenleri de allah bildiği gibi yapsın.
  • ya abi ahhahahahaha

özlem'e ağla hadi dediler, o da ağlamaya çalıştı, şimdi gülerek "yok olmadı" dedi ya la!

kemal gülmekten ağlayacaktı neredeyse. bu arada ne çirkin bir şey giymiş kemal, tarz deyılsın kemal!
  • dünyanın en çok seyredilen ve en çok kazandıran bilgi yarışması.
  • herkesin nur isminde bir kıza yüklendiği -sözde- moda yarışı.

işin ilginci; içlerinde en kusursuz güzeli, düzgün konuşanı, şebek gibi sürekli ağlamayını ve carlamayanı da o. kıza hepsinin kumpas kurmaya çalışmaları da bu sebeple çok normal.

(bkz: ezik psikolojisi)
hesabın var mı? giriş yap