• (bkz: lsd kafasi)

ınsanlar bunu ciddi ciddi seyredip yorum yapiyor. way mk
  • ezgi'nin kocası olsam stüdyoyu palayla basardım aq.kadın klibin birebir aynısını yapmış,mimikleri bile uydurmuş.sezen aksu hep böyle değildi belki bir klipte olabilir falan diyorlar.ulan hande yener sanki sürekli mavi saçlı veya ayşenur'un canlandırdığı romeo şarkısındaki gibi dolaşıyor.adamı delirtmeyin allahsızlar.
  • bu akşam benzemez kimse sana'ya dönmüş program. kıyafete mi taklide mi puan veriyorsunuz kafamız karıştı valla.

*ezgi, sezen aksu'nun aslaaa topuksuz ayakkabı giymediğini nereden bilebilir ki bu akşamın en iyisi oydu.

*özlem'in en büyük sorunu dişleri mi yoksa olmayan müzik kulağı mı bilemedim.

*nur'un bu hanım hanımcık, mükemmel rolü ne zaman bitecek bilmiyorum.

bu salak program kesinlikle bağımlılık yapıyor. önce ufaktan ufaktan izliyordum, şimdi tamamen meraktan neredeyse tamamını izleyebiliyorum. favorim de ezgi bu arada.
  • bu kadar çok gündeme gelince neymiş bu diye biraz önce izledim. sherlock'un bir repliği aklıma geldi:
    "ah tanrım.. sizin o komik küçük beyinlerinizde olmak nasıl bir şey acaba? çok sıkıcı olmalı.”
    cnbc'de çıksa gene izlemem bundan sonra.

ayrıca bu tür programlarda kadın yarışmacıların yarışması yani yarışmanın erkek versiyonunun yapılmaması, kadınların salaklıklarının erkeklerin salaklıklarından daha çok reyting getirdiğinin göstergesidir.

not: bu başlığın en beğenilmeyen entry'lerinden birisi olmak gururlandırdı beni açıkçası.
  • ılk defa bu gece izledigim program. kafam bi dunya. alkolu biraktim buna devam edecegim. kafam yandi ama olsun. guzel kafa yapiyor.
  • yalnız bu yarışmadaki özlem "persona non grata"lar falan biliyor.

izlediğim de belli oldu amk.
  • ayşenur balcı'nın "siz kovmadınız ben istifa ediyorum" dediği yarışmadır.
  • aysenurun elenirken aziz yildirima bagladigi yarisma.

- aysenur: onlar elemedi ben kendim gidiyorum
    - aziz yildirim: bizi galatasaray yenmedi biz kendimiz yenildik.

hayatin icinden turkiye gercegi bir program
  • türkiye'de herhangi bir teknik üniversitenin siktiriboktan bir mühendislik bölümünde okuduğu ve sürekli spor, siyaset yazdığı için kendisini çok zeki zanneden türk erkeğinin bok attığı yarışma.

aldjhfjsklkfhdsldfjhdksldkfjdsldkj.

ayşenur'un gideceği belliydi zaten ama gelecek hafta daha heyecanlı daha kanlı olacak bence. nur-ayşegül barışması ise ileride roza'ya karşı oluşacak bir ittifaka işaret. sonuçta hepsi ''hepiniz siyah beyaz giyiniyorsunuz ben bir tarz göremiyorum.'' derken üzerinde siyah-beyaz bir elbise olan bir kıza karşı yarışacaklar. kız ağır cazgır beyler.
hesabın var mı? giriş yap