251 entry daha
  • bir haber takip uygulaması.

az önce whatsapp'ın çevrimdışı dosya transferi güncellemesini, “whatsapp'a yeni özellik: internetsiz de kullanabilecek” başlığı ile yayınlaması ardından kendisi ile vedalaştım.

bıktık artık tıklatma üzerine yaptığınız işten. bir farkınız var sanarak kullanıyorduk, yok. aynısınız.
  • seçtiğiniz haber kaynaklarından ilgilendiğiniz konulardaki haberleri derleyip görmenizi sağlayan, bunu da zaman zaman bildirim yoluyla yapan mobil uygulama. yani haberi ve başlığı yazan bundle ekibi değil, sizin seçtiğiniz haber kaynağı.

bir üst entry’de bahsi geçen bildirim bana da geldi. haber gazete oksijen’e ait. evet başlık yanıltıcı, tabiri caizse clikbait. bundle bu başlıkların kendisine raporlanabilmesi için bir özellik geliştirmiş, ben de daha önce kullandım ve yapılan değişiklik hakkında da bilgilendirildim. hatta bundan çok önce, bildirimler açık olmasına rağmen uygulamadan telefonuma bildirim gelmiyordu ve bunu kullandığım uygulama marketindeki yorumlara yazdığımda direk geri dönüş sağlandı. açıkçası ilgili ve duyarlı olduklarını düşünüyorum. yalnızca tüketici olarak kendilerini bu kadar savunduğuma göre baya iyi izlenim bırakmışlar.*
hesabın var mı? giriş yap