• evet yanlış duymadınız. her misafirine özel, kıyafet koşulları diye bir bölme yazmış davetiyeye ahah.

--- spoiler ---

ve dünyalar tatlısı buse evlendi!

ne düğündü ama...

düğünü uzun uzun anlatacağım ama düğünden önce davetiyeler hakkında konuşmak istiyorum. tek kelime ile: mu-az-zam-dı !

buse tüm davetliler için ayrı ayrı kıyafet koşul listesi hazırlamış. davetiyelerin tamamı kişiye özeldi. inanılmaz bir ince düşünce örneği! eee kafka okuyan kızdan da bu beklenirdi!

yine modacılığını konuşturmuş!

buse muazzam işler yapıyor! bana seçtiği kıyafet ise yandan dekolteli mercan rengi bir tuvalet! gerçekten çok şık bir hareket! ve bana da çok yakıştı

not: sana çok yakışacak ayşe abla

yazması sadece bir formaliteydi. bu hareket gerçekten hem gülümsetti hem de seksi hissettirdi. harikasın buse!

geçelim düğüne buse terim ve volkan bahçekapılı dünyanın en şirin çifti..

--- spoiler ---

ayşe arman 06.06.2014 hurriyet kelebek ek. sh. 9
  • "buse tüm davetliler için ayrı ayrı kıyafet koşul listesi hazırlamış. davetiyelerin tamamı kişiye özeldi. inanılmaz bir ince düşünce örneği! eee kafka okuyan kızdan da bu beklenirdi!"

ayşe arman.

"bu zenginler ne içiyor anasını satayım."

the chosen1
  • baba ismiyle bir yerlere gelmenin getirdiği görgüsüzlük.
  • bu durum buse kızın arda turanı hiç sevmediğini gösterir. ya da adamı başka biriyle karıştırdı, yani daha kısa biriyle.

(bkz: arda turan'ın 2014'te giydiği takım elbise)
  • kendi düğününü kariyer planlamasının bir parçası olarak gören kişinin davranışıdır.
  • --- spoiler ---

eee kafka okuyan kızdan da bu beklenirdi!

--- spoiler ---

ahaahhashsadfsgahd ayşe yaa
    yemin ederim siz şaşırmışsınız.
  • kafka'yı kaftanla falan mı karıştırdı acaba ayşe arman diye düşündürdü. yarım saattir düşünüyorum kafka okuyan kızdan da bu beklenir ne demek ki. lisede herkesle iyi geçinen hafif kilolu ayşe arman.
  • --- spoiler ---

bu hareket gerçekten hem gülümsetti hem de seksi hissettirdi.
    --- spoiler ---

ahahahaha ayşe arman'ın mutluluk duygusu da seks.
    kadın içinde seks geçen ve seksi hissettiren herşeyi minnoş buluyor.

tanım : buse terim'in gelen her misafire uygun kıyafet şiki şikiliği.
  • antipatik dursa da farklı bir yaklaşım, incelenmeli. bu yorumdan ötürü kendini seksi hisseden qızlar eklesin.
  • kafka okuyan kizin yakinda metamorfoz'a girecegini kestiremeyen akli cohgozellerin saksakladigi, 7'nin 5'ini barindiran durum.
hesabın var mı? giriş yap