• araya bir de taksici sıkıştırıp dövselerdi ne güzel olurdu.
  • her ne kadar minibüsçüleri gerçekten sevmesem de haksız bir dayaktır. çocuk yola o kadar kontrolsüz çıkıyor ki orada kim araba kullanıyor olsa o çocuğa çarpardı.

şoför yine de tecrübeliymiş bence. çocuk tam doğal seçilime kurban gidecekken minibüsçü sayesinde kurtulmuş.
  • görüntülere göre, dolmuş makul bir hızda seyrediyor. çocuk da dikkatsiz bir şekilde koşarak yola fırlıyor. ama olay yerine toplanan insanların sıcağı sıcağına dolmuşçuyu indirip linç etmeleri tuhaf. ya toplumsal dolmuşçu nefretinin ürünü ya da mahallede bu tür olaylar sıkça yaşanıyor.
  • bence başlık şöyle olmalıydı
    (bkz: esenyurtta minibüse çarpan çocuğa meydan dayağı)
    burada minibüs şöförünün bi suçu olduğunu düşünmüyorum. çocuk yola atlıyor.

edit: hay amk ya tamam anladım çocuğa dayak atan yok, tamam anladım anlam kayması. 60 tane mesaj geldi be. ben olanı değil olması gerekeni yazdım sadece hepsi bu.
  • dolmuscunun belki hatasiz oldugu nadir olaylardan biri. ney ne degil anlamadan sormadan hemen cakal surusu gibi dalmislar. "hak edecek" baska bir olayda bon bon bakarlardi eminim.

(bkz: ibne dersin kızar da sikersin aldırmaz)
  • kesin minibüsçü haksızdır diye girmiştim ama bariz çocuk suçlu.
  • olay olsun birilerini linç edelim diyen manyaklarla dolu ortalık. sağ tarafa park eden öküzlere mi kızmalı, aradan kontrolsüz şekilde koşarak çıkan çocuğa mı kızmalı yoksa suçsuz birini linç etmeye çalışana mı kızmalı bilemedim. ülkemiz hindistan, pakistan ve afganistan karışımı bir yere döndü, buna sebep olanlara mı kızmalı?
  • bariz bir şekilde çocuğun haksız olduğu durumdur. adam iyi bir refleksle durmuş. çoğu sürücü üzerinden geçip giderdi orada...
  • minibüsçü haksızdır yargısıyla açmıştım videoyu ama ve esenyurt sakinleri(!) haksızmış.

minibüsçünün refleksi sayesinde hayatta kalmış bir çocuk var videoda. yatsın kalksın dua etsin o reflekslerin sahibine.
  • ılk defa minibuscunun haksiz olmadigi olaydir.
hesabın var mı? giriş yap