• anasını sevmeyen ağır aktroll.
    (bkz: engelle)
  • chp'li taklidi yapan has aktrollerden bir tane daha.

bu kişilerin tek elden yönetildiğine eminim. hepsi aynı cümleleri kullanıyor. artık direkt profillerine bakıyorum. adamların tüm hesap akp övgüsü üzerine kurulmuş ama cümleler hep şöyle.

- biz gerçek cehapeliyiz. cehapeyi aleviler ele geçirdi yeğenim. alevilerin hepsini kovalım aleviler mezhepçi hüloğğğ. solcuları da kovalım, kürtler de gitsin hüloğğ. ondan sonra cehape akp'ye karşı çıkmasın, biz gerçek cehapeliyiz.

aynen kardeş aynen. ya siz de hiç mi omurga yok, bir de omurgadan bahsetmiş yazısında utanmadan. çok net aktrollük yaptığı halde gelmiş yalandan chpliyim diye hikaye yazıyor omurgadan bahsediyor.

edit: bu arada adam o kadar başarısız bir aktroll ki her yazısında solcu düşmanlığı var. ateist olduğunu iddia ediyor ve batıya, solculara hep düşmanlıkla yazıyor.

(bkz: #121523220)

ateistlere saldıranlar ırkçı solcularmış. aktroll zekası zaten ancak bu kadar çalışır.

şurada da artık akp'ye olan desteğini net şekilde, akp giderse daha kötü olur yeğenim ile kanıtlamıştır (bkz: #121225709)
    silerse diye:görsel

umarım halen çıkıp ben has cehapeliyim diye takılmaz. bu kadar kanıt yeter diye düşünüyorum.
  • aktroll ya da perinçek tarikatının müridi. ikisini ayırt etmek baya zorlaştı bu ara.
  • (bkz: akpli değilim ama)

cehapeliyim ama akp ve rte çok doğru şeyler yapıyor minvalinde entryler giren akçomar.
  • yeni nesil, aleni bir şekilde akp taraftarlığı yapmadan muhalif gibi görünüp seçmeni muhalefetten soğutmak için gün aşırı ter döken, muhalif(!) ama bütün kavgası ne hikmetse son seçimde akp'nin elinden belediyeleri almayı başarmış muhalefetle olan sinsi trollerden. trol'un tanımı zaten balık avlamak için kullanılan bir ağ modelinden gelir. en çok balığı da kendini en iyi gizlemeyi başaran ağ yakalar. akp'nin yönettiği yeni türkiye'de en büyük problemi muhalefetle ve solcularla(çünkü biliyorsunuz ki 12 eylül darbesinden beri 40 yıldır solcular bu ülkeyi yaşanmaz hale getirdi) olan bu çakma muhalif hesap 2016'da açılıp 2019'un sonu ve 2020 başı itibariyle çaylak onay listesinden çıkmış. 3 yıla yakın bir süreçte 6529 entry girmiş(sizi bilmiyorum ama bu bana hiç bedava yapılacak bir efor gibi görünmedi). sadece son 1 ayda 260 entry girmiş(günlük 8-9 entry. günlük kotası muhtemelen minimum 6. çoğunlukla kendisini muhalif olarak pazarlayan ama belediyeleri akp'nin elinden almayı başaran muhalefet iktidarı da alamasın diye muhalefetle kavga eden bir profil). gelelim bu sivri zeka entrylerinde ne yapmaya çalışmış?

-tarafsız görünüp muhalefetle iktidarı eleştirirken gayet çifte standart uygulayan -erlikgörsel ve jahrein'i tarafsız diye pazarlıyor. görsel

-muhalif(!) haliyle iktidarın ortağı mhp'yi övüyor. görsel
    görsel

- muhalif saflardan iktidar saflarına geçen mehmet ali çelebi'yi övüyor. görsel

-burası çokomelli. maraş katliamında bile ihaleyi solculara yıkıyor.görsel

-akp'nin siyasi projesi olan, varlığını akp'ye borçlu şirketlerin tayyip erdoğan'ın zorlamasıyla girdiği, inan kıraç'ın da şirketlerini sezgin baran korkmaz'dan kurtardıktan sonra koşa koşa kaçtığı(siz hiç sermayenin karlı bir işten kaçtığını gördünüz mü? ben daha denk gelmedim.) togg'u muhaliflere pazarlıyor.(pardon "hiçbir zaman akp'ye oy vermemiiş bir kemalist ve ateist olarak" pazarlıyor.)görsel

-bizim milleyetçiliğimiz ulusalcılar gibi laik değil diyen., "tüm cemaat ve tarikatları suçlamak, kapatmak doğru olmaz" diyen ümit özdağ'ı muhaliflere atatürkçü olarak pazarlıyor(her zaman tekrar ettiği gibi "bir kemalist ve ateist olarak"). görsel
    görsel

order 66'te manipülasyonlarla clone'ları jedi'ın üstüne salan palpatine modeli bir trollük geliştirmiş durumdalar. sürekli muhalif olduğunu göstermeye çalışıyor. "bu adam neye muhalifmiş?" diye baktığınızda ise sadece muahlefete muhalif olduğunu görüyorsunuz. insanları kendine inandırmak için tekrar tekrar kullandığı keywordslere bakalım: kemalist, atatürkçülük, ateist(muhafazakar ya da islamcı değilim vurgusu), sol gericiler(hayatımda okuduğum en oksimoron kavramlardan biridir bak bu. bir dön bak bakalım bu ülkeye fethullah gülen gericiliğini kimler yaymış? (bkz: komünizmle mücadele derneği), kendisini meşrulaştırmak için de sık tekrarladığı pkk ve fetö kavramları.

sön söz: bu kurt postu giymiş çakalların provakasyonunun peşine takılırsanız size bu ülkeyi zindan eden akp'ye bir 5 sene daha hediye edersiniz be abicim.

edit. nickaltındaki ilk entry bile adamın kendini konumlandırmasından oluşuyor.
  • bir entry'si dolayısıyla yeşillendirme gafletine düştüm, şaşırdım kaldım. aktroll olduğunu gizlemek için bir sürü ideolojiden dem vurdu, son radde de iftiracı oldum. sanırım herkesi aynı şekilde iftiracı olmak ile itham ediyor adamla/kadınla birebir iletişim halindeyim 3. bir kişi yok ortamda iftiracı diyor. hadi ben iftira atıyor olayım seninle konuşuyorum dostum sadece seninle bana sebebi açıkla yok sadece iftiracı. mağduriyet edebiyatı konusunda tekniğin kötü de değil direk yok. önce tekniği öğren sonra geliştirirsin.
    çözebildiğim kadarıyla milli görüş geleneğine yakın seyreden ama ağır aktroll bir profili mevcut ideoloji karmaşası yaşıyor.
  • ne zaman bir entry'sine denk gelsem hep "bir kemalist olarak", "bir atatürkçü olarak", "bir ateist olarak" diye başlayıp akp propagandası yaptığını gördüğüm rte hayranı yazar. her entry'nin başına kemalistim deyince kemalist olunmuyor işte.

bunu görünce aklıma her entry'sine "çeşmeli bir turizmci olarak" diye başlayan eleman geliyor.

"bir kemalist olarak rte'nin çok başarılı olduğunu düşünüyorum. bir atatürkçü olarak rte'yi dünya lideri olarak görüyorum. bir ateist olarak allahıma günde 5 vakit şükrediyorum ki bize rte'yi vermiş."

bir de her tayyipçi gibi bu arkadaş da putincidir. bu da hiç şaşmaz. sözlükte zaten rte sevgisiyle putin sevgisi paket halinde geliyor. bir diktatörü sevince diğer diktatörleri de sevmek farz oluyor galiba.
  • bir başlıkta hamas propagandası, başka başlıkta rusya propagandası yapan, iran rejimini savunan, araplara methiyeler düzen, seçim zamanı aylarca her başlıkta akp ve rte propagandası yapan, trump soytarısını öve öve bitiremeyen bir "kemalist ve ateist" yersen. bunun oltasına düşen bu kadar salak olması sözlük'te ne kadar sazan olduğunu gösteriyor.

kendisi ne kemalist ne de ateisttir. başlığında defalarca söylendiği gibi atatürk'te karşı ağır alerjisi olan orul orul dinci bir akplidir ama bundan utandığı için sürekli her entry'sinde kemalist olduğu yalanını söyler.

bir kemalistin rus propagandası yaptığı, emperyalist işgalcileri savunduğu, dincileri yaladığı, türkiye'nin karşısında kim varsa hepsini alkışladığı nerede görülmüş?
  • (bkz: aktroll)

şimdi de zaferci olmuş. şaşırdık mı?
hesabın var mı? giriş yap