• dilek imamoğlu'nun değeri 12.500 dolar olan rolex lady-datejust ve 19.000 euro olan paneraı luminor piccolo due madreperla marka saatlerini mal bildiriminde göstermediği ortaya çıktı.

dilek imamoğlu

edit: aşağıdaki yazara soruyorum. troll değilsen bir siyasetçinin mal beyanını eksik vermesini neden savunuyorsun ki? yoksa maaşını imamoğlu’na bağlı istanbul planlama ajansından mı alıyorsun? başka mantıklı bir seçenek gelmiyor insanın aklına.
  • 600 evi olup da bildirmeyenlerin utanmadığı bir ülkede, 2 saatin sözü olmaz.
  • ne güzel değil mi tam halkın içinden bir aile. her taktıkları saat bir milyon ediyor. yukarıda 600 evi bilinmeyen aday vs demişler de onun yalan olduğu ortaya çıkmıştı zaten. ancak imamoğlu'nun 1.5 milyar lira değerindeki villalarını bildirmediği de ortaya çıkmıştı.

yakışmıştır.
  • siyasetçilerin şatafatlı hayatından tiksiniyorum. bunun akp'si chp'si yok. nasıl oluyor da millet aç gezerken bunlar böyle yaşayabiliyor diye sormuyor kimse. hala akp chp kavgası. senin paran oğlum bu gördüğün. senin paranı akp alsa ne olur chp alsa ne olur?
  • erken seçime hazırlığı yapın bence siz troller olarak , yerel seçim kafadan 4 yıl yok

görünen en yakın seçim hükümetin enflasyona kaybedip gideceği erken seçim gibi duruyor.
  • eşine göre saat konusunda daha zevksiz olduğu gözlemlenen saatlerin tartışıldığı başlıktır.

ama bir siyasetçiyi savunmak, her kim olursa olsun, profesyonel biçimde yapılmıyorsa bana aptalca gelir hep.

(bkz: sun microsystems)
  • bu zamana kadar neler oldu neler 2 tane saatin lafı mı olur? ama eğer şaibe veya şüphe doğuracak bir durum varsa tabi ki adalet herkese dokunmalı
  • (bkz: zafer çağlayan'ın saat parasını ödemesinin kanıtı)

millet açlıkla, yoklukla, et kuyrukları ve krizle boğuşuyor bunların tek derdi imamoğlu.

artık canlarını nasıl acıttıysa soğutamıyorlar içlerini bir türlü bu heykelgiller.
  • güzel (bkz: saat koleksiyonu), şöyle bir rose gold cartier tank de çok yakışır dilek hanım'a
    şunu anlayın amk zarif insanlara koleksiyon yapmak yakışır, alın teri ile kazanılmışsa parasına bakılmaz,
    bilmeyen sadece hava için ve üstüne üstlük haram parayla alınan ile sonradan görme olursun.
  • ya kardeşim doğruya doğru yanlışa yanlış diyelim. ben bu milyonluk saat takma işine karşıyım. en azından böyle dar bir zamanda siyasetçiler de akrabaları da şu fotoğrafı vermekten kaçınmalı. oyumu yine ekrem'e veririm başka seçeneğim yok ama şu burjuva görüntüsü rahatsız etmiyor da değil hani.
256 entry daha
hesabın var mı? giriş yap