• hayat garip valla, türkiyede nasıl karşılandıklarını duyunca hayret ettiğim grup.
    gitsem o konsere herkese tek tek sorsam acaba aranızda pantera dinleyen var mı diye stadın yarısı beni parçalar "ulan o da soru mu, hatmettik biz" diye.
    e ulan pantera'nın yarısı gelmiş sahnede cayır cayır çalıyor-söylüyor, kalan adamalar da boş değil, ecnebilerin dediği şekilde "süper grup" zaten bu, e daha ne?
    ha ben konsere bile gidemedim, baş denyoyum o ayrı. ama gidip de "ay kafam şişti of :((" diyene de saygı duyamam kimse de kusura bakmasın. down lan bu? underground dandirik black metal grubu değilki nola albümüyle 1 milyondan fazla satmışlar sadece amerikada. kaldıki geldiğin konser de filarmoni orkestrası konseri değil, metallica konseri. çatır çatır heavy metal yapan adamları, ki solistleri de dünyanın en iyilerinden biri bak ona gelmedim bile, beğenmemek başka bir şey, "gereksiz, lüzumsuz, manasız" diye nitelendirmek bambaşka bir şey.
    *
  • 27 temmuz 2008 metallica istanbul konseri'inde seyircinin genelinin bitse de gitseler modunda yaklaştıgı grup, oysaki cok sağlam bir performans sergilediler.ayrıca phil anselmo'nun seyirciyi kazanmak adına yaptıkları da tarafımdan takdir edilmiştir.
    bir de tam önümde pantera t shirt'lu bir elemanın sıfır tepki ile izlemesi epey bir ilginçti.
  • demigod phil'i gormek icin insanlarin(evet ben) evinde tepinirken, bazi insanlarin sevmedigi gruptur.

+seviyorum deee
    -haaayiiir
    +seviyorum deee
    -haaaaayiiir
    +seviyorum deee!!1
    -seviyorum..firk
    +yalannnn soyluyorsunnn

(bkz: muzik fasisti) ben deniz sandalyesinden bildirdi.
  • zamanla dinledikçe sıkılırım heralde dedim ama yok. hala çok güzel dinleniyormuş.

apple sayesinde keşfedilir diye düşünüyodum ama ilginç bi biçimde çok patlamadı.
  • (bkz: low) şarkısı olanı günde 4 saat uyuyup kalanını ömrümden gidiyor diye uyumadığım zamanların sürekli uyumak istediğim, yataktan kalkmak için her gün yarım saat kendimle psikolojik savaş verdiğim zamanlara dönüşmesini anlatır, geceleri insana sigaralar yaktırır. o gitar tonları insanın içine işleyip sözlerle beraber parçalar. it's not supposed to be that way derken insanı yaşanabilecekken yaşanamayan hayatlara götürür.

hayat artık out of control.
  • hayret, yazan olmamış. neyse iş başa düştü.

apple iphone reklamında çalan şarkının adı. hem hareketli, hem sakin bir parça. kadının sesini lucia'ya da benzettim hafiften. dinleyin, dinlettirin.

stüdyo kaydı
    canlısı
  • bu şarkıyı anlatacak kelime bulamıyorum. hüzünlü, çılgın, depresif, neşeli... her moda giden ama insanı mutlu eden bir şarkı.
  • aynı zamanda bir breaking bad bölümü.
  • trendkiller phil anselmo, eyehategod ve crowbar ekibinden oluşan allstar grup. bi dönem black metal'e ilgi duyduktan sonra stone rock'ta karar kılan phil ağa ve dadaşları sadece amerikada 1 milyon sattılar. arkasından metallica ve büyük prodüktörlerin de dikkatini çektiler. müziği yüzeysel olarak takip edenlerin fark edemeyeceği bir yıldız grup geçti aslında istanbul'dan. bundan 5 sene sonra aynı grup 100 ytl'ye istanbul'a konsere geldiğinde yuhlayanlar yine en ön sırada olacak. bu da işin bi başka yönü. * * *
  • tum zamanların en iyi grubu, gerekli anarşiyi yarattıktan sora undergrounda geri donmeyi de bildiler yani helal olsun
hesabın var mı? giriş yap