• ara ara oluyor bu. hayali bir sesin bana yönelttiği sorulara karşılık veriyorum. kendimle ilgili bazı yanlış bilinen şeylere açıklık getirmeye çalışıyorum. kendimle ilgili merak ettiğim bazı gerçekleri, kendimi de incitmeden yanıtlamaya çalışıyorum. yanıtlamaktan kaçındığım, bazı hassas kitleleri kıracağını düşündüğüm sorulardan espriler yaparak kaçıyorum. karşılıklı gülüyoruz. röportajın sonunda teşekkür ediyorum. havlumu alıp çıkıyorum. ayna karşısında saç kuruturken verdiğim yanıtlardan bazılarını beğenmiyorum. şöyle ya da böyle diyebilirdim, daha şık olurdu diyorum. ama yine de güzel bir röportaj oldu diyerek banyoyu terk ediyorum.
  • benim de yaptığımdır. ama bu sohbeti kendimle ingilizce yürütmeye çalışıyorum. bu sayede bilmediğim birçok kelime öğrendim, tavsiye ederim.
  • bu duruma ek helada da yapan biri olarak oraya +1 yazmanızı rica edeceğim tespit.
  • (bkz: derdini hayali psikologa anlatmak) o değil psikoloğun yerine geçip cevap veriyorum bir de.
  • duş başlığını mikrofon yaparak heyecanı arttıracak eylem.
  • ropörtajdan ziyade kendime hayali bir düşman yaratıp onunla tartıştığım oluyor. bazen sahnede elimde mikrofon ( fıskıye) konuşma yapıyorum. ayrılık, hüzün, entrika ne ararsan var.
  • çok sevdiğim bir aktivite. hatta bazen ingilizce konuşurum. hayat hikayemi anlatırım falan. böyle anlatınca çok komik oldu tabi ama gerçekten eğlenceli. *
  • oh be yalnız değilmişim
  • genellikle duşta ders sunumu provamı yapan birisi olsam da geri kalan duşlarda uygulayabildiğim bir ritüel.
hesabın var mı? giriş yap