• öğretmenlik mesleğini layıkıyla, hakkıyla, severek ve sevdirerek yapan; eli öpülesi öğretmenimizdir ...

not: samimiyetime güvenerek destek mesajı gönderen, entrylerinde özrüme yer veren kıymetli sözlük yazarlarına çok teşekkür ederim. iyi ki varsınız ...

edit: öğretmen (bkz: şeyma koçer)kendisine gelen geri dönüşleri trt haber'e anlatmış.
  • ben beğendim. en azından çabalamış.
  • gayet güzel, daha iyisini yapabileceğini düşünüyorsan videonu bekliyoruz. işini hakkıyla yapmaya çalışan, standardın dışına çıkan insanlar neden böyle aşağılanır bu memlekette
  • keşke tek dertleri maaşları olan diğer öğretmenler de bu şekilde ders anlatsa. işini severek yaptığı çok belli.

tanım: ilkokul düzeyinde ingilizce için olması gereken anlatım tekniğidir.
  • başarılı işine kendini vermiş bir öğretmenimizdir.

edit: yeter canım adamın üstüne gitmeyin aynı lincin ters yönlüsü oluyor şimdi de.

edit 2: yazar arkadaşın talebi üzerine moderasyonun başlığı değiştirmesiyle hiçbir sorun kalmamış durumdur. çok iyi oldu çok da iyi güzel oldu.
  • çok tatlı değil mi lan
  • hedef kitlesi 2.sınıfa giden çocuklardır.
    biraz abartı davranmış olsa da öğretmenlerin oyuncu olmadıklarını unutmamak gerek.
    rol yetenekleri mükemmel olmak zorunda değil. işi hallettikleri sürece sorun yoktur.
  • arkadaşın özrünü samimi buldum ben şahsen. insanlık halidir hata yapılır diyelim, önemli olan hatayı anlayıp geri adım atmak diyelim.
  • hakkını yemeyin türkiye ortalamasına göre çok iyi bir öğretmen.
    2.sınıf seviyesine göre anlatıyor. seviyeyi iyi tutturmuş. istekli ve güler yüzlü . bir öğretmen daha nasıl olabilir.
  • ne dalga geçiyorsunuz kadın sadece öğretmek icin cabalamış, gerçekten hicbiseyi beğenmiyorsunuz, acaba sizler uzayli misiniz?
hesabın var mı? giriş yap