• kim tarafından gerçekleştirildiği kameralarca tespit edilip bilinen, ama hakında sadece tutanak tutulup serbest bırakılan o.ç. tarafından gerçekleştirilen katliamdır.

konulu haber
  • insanın insana saygısı bitmiş zaten şu günlerde, sıra zararsız hayvanlara geldi. nasıl bir hale geldik. hiç mi acımazsın? hiç mi bir can alırken vicdanın sızlamaz? keşke şu hayvanların bizi sevebildiğinin yarısı kadar sen de sevebilseydin. keşke şu hayvan kadar yüreğin olabilseymiş be senin. kalpsiz, vicdansızlar.
    10 yıldır bizimle beraber olan hatta bölümün maskotu haline gelen köpeğin cansız bedenini haber sitelerinde gördüm. canım çok yanıyor.
    sadece bunu yapanın aynı şekilde can vermesini isterim.
  • ne istersiniz şu canlardan? nefret ediyorum hayvanlara eziyet edenlerden. beddua bile edilmez sizlere, ona bile değmezsiniz.
  • şüphesiz eğer ki hayvanların dini olsaydı, şeytanı insan şeklinde hayal ederdi.
  • sinirlerimi bozan ve beni gerçekten üzen olay. 2 senedir bu üniversitedeyim hiçbir zaman köpeklerin saldırdığını görmedim. bir kez daha anladım ki köpeklerden değil insanlardan korkmak gerek. asıl canavar onlar.
  • ilgili haberdeki fotoğrafta en solda yatan köpeği biliyorum. hep kutuphanenin giriş kapısı veya civarında yatan bir kopekti. yaşlıydı, zor hareket ediyordu. aglasam aglayamiyorum, sussam susamiyorum. sizin ben ananizi sikeyim. yaşadığınız dünü, yaşayacağınız yarını sikeyim.
  • gerceklesen olay ile olay mahalli olan kurum* arasinda sifir korelasyon olan vahim vaka. bu ne perhiz bu ne lahana tursusu! universite gibi bir kurum öncü olmasi gereken bu tip olaylarda bu sekilde akil disi, doganin ustunlugunu reddeden, ilkel onlemler alirsa tabii ki esnaf ahmet amca zehirli et atar hayvanlara, komsu ayse teyze kizgin yagla haslar zavallilari. allah islah etsin diyebiliyorum ancak.
  • bir karnı kesilen kedi veya yakılan bir köpek olmadığı için pek dikkat çekmeyen olay.

iki yüzlü olmayın bu konuda da duyarlılık yaratın. bu kadar basit mi?
hesabın var mı? giriş yap