28155 entry daha
  • bir troll başlığa insanlar boşuna yazmasınlar diye uyarıda bulunduğum entryimin "forum tandansı" gerekçesiyle silindiği sözlük. o başlık forum tandansı değil de benim o kolladığınız şımarık trollün başlığı hakkında yazmam mı problem? etkileşim artsın diye reklam gelirimiz azalmasın diye yapacaklarınızın sınırını teorik fizikçiler insanlık dünyadan silinmeden önce keşfedebilecek mi merak ediyorum.
  • bugüne dek duygu durumumu gösterdiğim yerdi artık tamamen mizah yapmaya çalışacağım yere dönecek.

iyi ki varsın sözlük sayende güzel insanlar kazandım.
  • bir yazınızı ekşi şeylerde paylaştığında size bir bildirim ile haber dahi vermeyen sözlüğümsü.
  • maalesef artik cehalet cukuruna donusmus, insanlarin birbirlerini tahrik etme amacli olarak kullandigi, birbirlerine saldirdigi ve artik hicbir sekilde bilgimizi, kulturumuzu gelistiremedigimiz kutsal bilgi kaynagimiz.(eskiden kutsal bilgi kaynagimiz)

33 yasindayim, belki 15-20 yildir bu platformu takip ederim. eskiden suser abilerimizden, ablalarimizdan ve kardeslerimizden nice bilgiler alirdik, eklerdik kultur dagarcigimiza. genel kulturumuzun gelisimine onemli katkilari bulunan bu platform artik kucuk bir twitter oldu.

“hahahahahahaha” diye baslik aciliyor her hafta ve kimse buna mudahil olmuyor, her gecen gun cahilin daha da cahillestigi yer oluyor kutsal bilgi kaynagi.

baska bir platform acin, bu cehaleti o tarafa oteleyin lutfen. birbirlerine nefretlerini orada kussunlar, biz bilgimizi ve keyfimizi alarak takilabilelim sozlugumuzde.
  • şu anda o kadar yavaş ki, ne gelen mesajları okuyabiliyorum ne de bildirimleri görebiliyorum. neden böyle oldu ki?
38 entry daha
hesabın var mı? giriş yap