sponsorlu
28650 entry daha
  • dertleşme değilde gelmeyen uyku hakkında konuşabiliriz.
  • bir mesaj uzağınızda bulunmaktayım.
  • yine bu baslik, yine dertlesme bahanesiyle kur yapan boy kilo falan yazan insanlar.. bazen sozlugun formatini sorguluyorum gercekten. dert paylasmak boyle basite indirgenebilir mi ya?

derdim beni yese bitirse de -ki su an oyle yapmakta- gelip burada bu maymunlugu yapmam. yazik kafaniza.
  • ben kendi derdimi bile dinlemiyorum artık
  • cinsiyet ayrımsız sohbet etmek isteyenleri beklerim.
  • pas vermeyince ya da iletişim bilgilerimi vermedim diye dahası adam olamadığını hissettiğim zavallı bir nick bana hot masure dedi. beyefendi 38 yaşında bir abazaymış bu arada.. engellediği için dm den yazamadım burdan duysun rezil herif..
  • bu sabah hayatıma giren tüm öküzleri gözden geçirdim. bugünkü yaşında hangisi yanımda olup elimi sımsıkı tutsun isterdim diye bi düşündüm. gördüm ki hepsinin bana göre büyük büyük defoları var.;

1. sevimsiz, pis, ufacık tefecik haliyle kendini bi bok sanan sevimsiz biriydi,(alanya)

2. çapkınlığı nam salmış paragöz ve saplantılıydı( malatya)

3. çok tipsizdi ama aşırı zarif ve entellektüel seviyesi top düzeydeydi. ancak benim sıradan ailem, onun elit ailesinin yanına yakışmazdı ve çok ezilirdim..(ist)

4. eğitimsiz, hafif yollu sapık ve aşırı pintiydi. yaş olarak büyük ve sevimsizdi ( adana)

5. 18 yaş büyük, muhteşem kafa dengi, muazzam bir çekim gücü ve evliydi!!! ( ank)

6. 13 yaş küçük, paraya her şeyini satan bir aileye sahip, herşey mükemmel giderken bile yaş farkını kafasında aşamayıp, gözü ve gönlü sürekli gençlere kayan fazlaca aklı karışık ama tam anlamıyla mükemmel bi ev erkeği.. ( çankırı)

7. henüz kendisiyle tanışmadık ama çok yakın olduğumu hissediyorum, macera loading ben hazırım artık, geçmiş geçti, arındım bekliyorum..
  • insanların tanışması etmesi hoş da. her gün aynı saatte buraya yazan herifleri anlamlandıramıyorum. bir de her gün birkaç kez yazanlar var onu hiç anlayamıyorum. hiç mi sosyal hayatınız yok arkadaş çıkın gezin sokakta insanlarla tanışın. gerçi amacınız tanışmak kaynaşmak da değil acınasısınız. azgınlık insanlara neler yaptırıyor...
  • anonim kalmayı becerirsek daha güzel tabii ..
  • ataşehirde spor salonu bilenler yeşillendirsin
5216 entry daha
hesabın var mı? giriş yap