• murat pirpiri'nin nakarat kısmı ile kız babalarına ve kız çocuğu olmasını isteyen erkeklere gönderme yaptığı oldukça hoş şarkısı.

istesem seni üzerdim zor değil
    gittin gittiğin yol yol değil
    kendinle yüzleş
    gururunla konuş
    bana hak verecek eminim
    gencecik bir kalbe bunu yaşattın
    seni çok seven bir kızın canını yaktın

ilerde senin de bir kızın olacak
    el üstünde tutacaksın
    "elin oğlu" ağlatacak
    ihanete uğrayacak
    gelip sana anlatacak
    o zaman ne çekmişim anlayacaksın
    biraz vicdanın sızlasın

ilerde senin de bir oğlun olacak
    hatalar yapsa da
    sevmişse unutamayacak
    gizlice ağlayacak
    tanrrıya yalvaracak
    o zaman ne çekmişim anlayacaksın
    olmayan vicdanın sızlasın.

ben yüreğimin sesini iyice kıstım.
    sustum en derin yerimden...
  • kore tv programı abnormal summit'in türk versiyonu. arakladığımız onca kore dizisi ve filminden sonra bi de bu mis. hele ki enes kaya'nın karıştığı skandaldan sonra koreliler baya bi dalga geçer haheuae
  • nedense tutmayacağını düşündüğüm, abnormal summit'in atv'de yayinlanacak turk versiyonu. komik olma cabasiyla aptal aptal espriler yapilacak, totky dediydi dersiniz.

e: hah! sunucular da jun hyunmoo , yoo seyoon, ve sung shikyunga karşı ömür varol ve sinan çalışkanoğlu olacakmis. ustelik tanitim reklaminin vasatligindan anlasiliyor gidisati. programin ismi desen ayri olay. umarim uyeler esprituel falan fistik olurlar da onlar gotururler.
  • türkiye'de tutacağını pek düşünmüyorum ama yine de izleyip görmek lazım.
  • türkiye'de tutmayacak. nedeni ise basit: bir an önce çıkalım, hemen bi ilgi çekelim mantığı. özensiz, saçma sapan bi tanıtım filmi, üstüne atv kalitesi. türkiye'de 8 yıldır yaşayan ve yavaştan youtube fenomenimsisi sayılabilecek şu kafa elemanı görüşmeye geç kaldı diye almamışlar. yarışması ilginç olabilirdi.

ayrıca: (bkz: chabyhan)
  • kim milyoner olmak ister'de gençleri ilk kez gördüm. komik, sevimli tipler var... eğer dandik konulardan konuşup, vasat espriler yapıp cıvırlarsa izlememeyi düşünüyorum. duruma göre takip edeceğim bakalım.
  • annenin, babanın, akrabaların vb. gözünde, sizden ulaşmanız istenen seviyeye çoktan ulaşmış insan.
  • en basindan beri bayagi elestirdim, elestirilerimin de sonuna kadar arkasindayim. o isimle, o tanitimla, o sunucularla bu is ol-maaz!
    fakat soyle bir durum var ki; danilo ve manuel (chaby de olabilir ki adi boyle mi yaziliyordu emin de degilim) programin izlenmesini saglayan tek yani olabilirler.
  • aralarından bazılarının o ecnebi dilleri bilen türk kişiler olduklarını düşünüyorum, nedense hiç elin oğlu gibi durmuyorlar.
  • korede yayınlanan bir programın türkiye versiyoncuğu. versiyoncuk diyorum çünkü fragmanlarından çıkardığım sonuç pek güzel olmayacağı. eğer kurgusu iyi yapılsaydı bu yılın iddialı programları arasına girerdi ama fragmanla kaybetti. yazınnkkk.
hesabın var mı? giriş yap