• pena (video kanalı)'nın onuncu ekşın videosu, izni doğrultusunda ekşi sözlük yazarı kon’nun en yakın arkadaşla öpüşmek başlığına yazdığı bu güzel entry.

videoyu izlemek için: https://youtu.be/c2jepiqw0bu
  • adamı niye öpeyim lan ?!
  • çok saçma olmuş video.

hatta o kadar saçma olmuş ki şaşkınım, bu entryi gerçekten böyle mi algıladınız diye.

bir defa neden virüs önce erkeğe giriyor, neden kız burada pasif taraf ve erkek adım atıyor, kızın dünyadan haberi yok gibi bir hava var? öpüşme sonrası kız neden sanki tacize uğramış da hatırı sayılır bir insan olduğu için ses çıkarmamış gibi?

gerçekten ya hiç bu durumu yaşamadınız ya da bildiklerinizi aktarmakta zayıfsınız.

o işler gösterildiği gibi olmaz bir defa. aradaki elektrik iki tarafça da hissedilecek bir düzeye gelir. öyle anlamsız bir yerde milletin içinde erkek durduk yere kadını öpmez, iki taraf da olabildiğince gizli bir şekilde, mümkünse baş başayken yaşanır bu durum ve iki taraf da aktiftir. resmen ataerkillik akmış videodan çok şaşkınım. sonlarını izlemedim bile ancak gidişattan derbeder olmuş bir erkek ve umursamayan kız görüntüsü oluşacak gibiydi. öyle olmuyor bu iş, kadın da etkileniyor erkek de.

keşke entry gibi video editleme şansınız da olsaymış.

edit: sonlarını izledim, yanılmamışım. o süreci de işlememişsiniz zaten. adam yine solo atıyor. nerede kadınla eskisi gibi olma çabaları, nerede o gemiyi batırmama, bunun için mücadele etme görüntüleri? bu olsa olsa "en yakın arkadaşı öpmek" konulu bir video olabilir, öpüşmek işteş bir fiildir. tarafların karşılıklı eylemi ve sonrasında yine aynı şekilde çabası gerekir. karıştırmayalım.
  • o saatte ofiste ne isi varmis.
  • yeni ekşın videosu.

açıkçası ben videonun akıcılığını ve sadeliğini çok beğendim. söz konusu entry’i canlandırabilecekleri en güzel şekilde canlandırmışlar.
  • beğendiğim video.

ilk ekşın sadeliğinde bir video geldi sonunda.
    artı olarak evin içinde yapılan çekimlerdeki ışıklandırmaya bayıldım.
  • sonra ekşi niye hep seks. ulan bilinçaltına en yakın arkadaşla öpüşmeyi yerleştirirsen sonra ne olur. nabıcaz bu saatten sonra dayımızı mı sikecez. https://youtu.be/lq9ptiknij0
  • beğendiğim canlandırma.
    bu duruma yakın olaylar yaşamış biri anlayacaktır kurguyu.
hesabın var mı? giriş yap